Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Mennyire lehet elhinni a jóslást?

Mennyire lehet elhinni a jóslást?

Figyelt kérdés

Én elég szkeptikus vagyok és nem hiszek az ilyen dolgokban.

Azonban mégis érdekel mások véleménye.

Szerintem te magad alakítod az életed, ha elmész egy jóshoz elmondja amit gondol, és utána te az alapján fogod alakítani az életed... Legalábbis részben, amennyire lehet.

Leírnátok a véleményeteket? leginkább arra lennék kíváncsi aki szintén nem hisz benne, és arra hogy mivel magyarázza azt hogy nem igaz. Köszönöm előre is :)


2010. dec. 25. 11:15
 1/7 anonim válasza:
75%
mindig 2 ut van te döntöd el melyiken mégy de választani segithet sannos mikor magunkrol van szo nem mindig tudjuk a helyes utat gondolj bele mikor a barátod kér meg sokkal jobban tudsz tanácsot adni
2010. dec. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Bretso ***** válasza:
Akár 100%-ig is el lehet hinni, vannak rá példák, akik ez alapján alakítják az életüket. Persze ilyen alapon megkérdezhetnéd a vízvezetékszerelőt is, az is hasonló igazságtartalmú jövőképet vázolna neked a csövek állapotából.
2010. dec. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

a jövő nincs előre megírva

A jós csak azt mondja, hogy mi lenne, ha nem változtatnál rajta, vagyis nem mentél volna el hozzá, hanem ez nélkül élnéd az életed.

2010. dec. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 JózsideVinci válasza:
Semennyire. Kisstílű módja a pénzkicsalásnak a mérhetetlen hiszékenységnek köszönhetően. A jóslás árából alakíthatod a saját jövődet.
2010. dec. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kedves kérdez!


A jóslás tudománya a jövőre valő következttésben rejlik a jelenben lévő jelek alapján.

Alap feltétele hogy elfogadjuk azt a dogmát ha úgytetszik, hogy nincs véletlen így minden olyan lap ha kártyáról van szó azért kerül elő mert elő kell kerülnie az adott kérdéskörben.


De ha olyan jóslásformára gondolsz ami kevésbé megfogható.

Például a kristálygömb ami inkább tűnhet humbuknak.


Nos ennél az eszköznél amit látótükörként is neveznek a módszer alapvetően más itt nem a "sors" az ami megmutatja a jövőt hanem a jós és fontos megjegyeznem a hiteles jós, a belső hangjaira és összeköttetéseire támaszkodik.

S mivel a folyamatok nem a fizikai síkon manifesztálódva zajlanak le hanem a jós saját tudatában és tudatalttiában karöltve egyéb belső szintekkel íy ez tűnik a legmegfoghatatlanabbnak a szekptikusnak s ezért is ez a legtámadottabb terület.


Emellett természetesen ha nem kezeljük helyesen a jóslatokat a maguk helyén és értékükben túlzásba eshetünk.

És átcsapunk az önbeteljesító jóslatok oldalára ahol minden bekövetkezik mert az ember alkalmazkodik a jóslathoz.


DE ha tudjuk kezelni egy egy jóslat nagyon is sokat segíthet, de csak mint iránymutatás s nem mint szentírás.

2010. dec. 27. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ELőző voltam: a hiteles jósok nem fogadnak el pénzt maximum felajánlást becsületkassza rendszerben anynit adsz amennyit megért a jóslat.
2010. dec. 27. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Samedi válasza:

Az előttem szólónak igaza van!

Aki pénzért csinálja az ilyet az az én szememben egyenértékű a megélhetési bűnözéssel!

Én is foglalkozok kártya jóslással, inga mágiával, stb.

Sajnos az ilyen TV-s jósok lejáratják az egészet, viccet csinálnak az ezotériából.

2010. dec. 28. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!