Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Az ingának a valóság alapja?

Az ingának a valóság alapja?

Figyelt kérdés

sziasztok.

Én úgy tudom hogy úgy is lehet ingázni ,hogy Pl.:egy gyűrüt vagy egy tűt rákötünk egy fonalra és az ütőerünk fölé tartjuk és földesszük a kérdést és az igen-nem válaszoknak is van egy-egy járásiránya-. ha jól emlékszem ha egyenesen megy :nem ha pedig függőleges akkor igen.

Namost az lenne a kérdésem , hogy ennek van vagy nincs valami valóság alapja ? Ti hogy vagytok ezzel ?


2011. febr. 2. 16:43
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
65%
igen valóságos lehet tűvel is és gyűrűvel is.
2011. febr. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:

értem köszönöm (:

És ezt mennyire befolyásolják az érzelmek ?

2011. febr. 2. 16:53
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Pont hogy nem szabad a kezed alatta legyen.Ne legyenek keresztezve a lábaid sem.Dél felé fordulva kérdezz,de nem alkalmas mindenki erre.A járás iránya is változó.Ez legyen az első kérdés amit felteszel,hogy mutassa meg merre mozdul ha igen,merre ha nem.És túl sok kérdést nem jó feltenni.És az se jó ha más összefogdossa az ingádat,mert beleviszi a személyes rezgéseit,ami lehet,hogy negatív.
2011. febr. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Arról hallottam, hogy valamennyi ideig a kezedben kell tartanod, de hogy meddig, fogalmam sincs. Erről a déli irányról sem hallottam. Az biztos, hogy elsőre egy olyan kérdést kell feltenned, amire határozottan tudod a választ, és az lesz az alapja a kilengésnek, melyik irányba van az igen, melyikbe a nem.
2011. febr. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Igen,meg kell először beszélned az ingával,hogy hogyan mutatja az igen-nem válaszokat,mert ez emberenként eltérő lehet."Egymáshoz kell szoknotok".Valójában a saját tudatalattid adja a válaszokat,az ingán keresztül.Nagyon figyelni kell,mert a kezed legapróbb rezdülése könnyen befolyásolhatja az inga mozgását.De kis gyakorlattal bele lehet jönni és az esetek nagy részében helyes választ kapsz a segítségével.A tudás már benned van,az inga csak segít felszínre hozni.Nincs benne semmi ördöngösség.
2011. febr. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

nézd meg itt: [link]

a telekinézis hasáb alatt :)


vagy gyere erre az oldalra: [link]

regizz be és nyiss egy topicot inga névvel. vannak az oldalon egy páran

2011. febr. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
Azok nem alkalmasak pl akiknek a tudatalattijuk kivetítődik az inga mozgásában.Akkor mindig azt a választ fogják kapni,amit hallani akarnak.
2011. febr. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

az igaz.

ha valaki pl ért a tk-hoz akk annak nembiztos hogy az igazat fogja adni.

a szellemtáblánál is olvastam a neten hogy aki ért tk-hoz az ne használjon mert ő is befolyásolhatja az eredményt még ha nem is akarja esetleg.

2011. febr. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
A függöleges is egyenes.. :p Amúgy müködik, csak figyelj rá, hogy ne befolyásold, ne mozogjon a kezed.
2011. febr. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim válasza:
100%
Az igaz, hogy mindig meg kell kérni, hogy "mutasd azt, hogy nem", utána meg hogy "mutasd azt, hogy igen", majd egyértelmű próba-kérdéseket kell neki föltenni, pl."én nő vagyok? én férfi vagyok?" ezzel begyakorolhatod, hogy hogy jelez. Nekem a "körbe" az igen és az "egyenes vonalban" a nem. Sajnos azt nem tudom, hogy tényleg működik-e, mert egyszerűbb dolgoknál jól válaszolt, viszont volt, amit nem tudott (elvesztett tárgy helyét). Én úgy tudom, hogy az inga kijelzi az ember által tudat alatt felfogott dolgokat, ezért leginkább érzelmekkel kapcsolatban tud jól válaszolni.
2011. febr. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!