Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Létezhet olyan a valóságban,...

Létezhet olyan a valóságban, hogy valaki belelát a jövőbe?

Figyelt kérdés
Én olyanokra gondolok, mint pl. médium, vagy ehhez hasonló, aki természetfeletti képességekkel rendelkezik.
2011. jún. 23. 13:10
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem.
2011. jún. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, de ritka. Velem mindössze egyszer fordult elő 24 év alatt, hogy előre megálmodtam volna a jövőt.

Amúgy nem szeretem a természetfeletti kifejezés használatát mindenre, amit még nem ismerünk eléggé. Ilyen alapon ezer éve az elektromosság is természetfeletti dolog volt.

2011. jún. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Valoban letezik ilyen, de ritka!
2011. jún. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Petőfi Sándor is ilyen volt! Ez most nem kamu! Olvass utána!
2011. jún. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

a lehetőséget láthatja max. meg, mi történne, ha az események (a saját döntéseiből kifolyólag) abban a formában követnék egymást, ami azokat a dolgokat eredményezné, amit "látott".

de a jövő, mivel magunk alakítjuk, rendkívűl bizonytalan dolog, ezért is nem lehet az ilyen jóslatokat készpénzre venni.

2011. jún. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

hát én leginkább telihold idején tudok jósolni akaratból, amúgy máskor csak úgy jön, viszont újhold idején valahogy nem vagyok egyáltalán képes a jóslásra. olvastam már valahol, hogy ha valakinek tág a pupillája az képes lehet ilyesmire és nekem nagyon is az

de a lottó számokat én sem tudom megmondani, lehet hogy az valami tabu féleség

2011. jún. 24. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
igen létezik.velem 2év alatt megtörtént több mint 50 egy kettő jelentéktelen volt de egy kettő nagyon is fontos.
2011. jún. 26. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mintha már megtörtént volna már ez velem érzések azok mind azok. Szerintem legtöbbünk képes rá. Sokféle létsík létezhet, variáns. Amikor épp a saját létsíkon történik meg, akkor van dejavu. És mindig(általában) UTÓLAG. Nos itt a baj! 100%-ig sohasem tudok semmit, hiszen csak akkor 100%, ha be is igazolódott, akkor az meg már a múlt!!! Egy kicsit összetett dolog, biztos kevesen értnek meg. De ahogy öregszem úgy már napjában egyre többet történik ez meg és nem szórakozató! Miért is? Mert nem lehet irányítani! (Most a lottószámokat akarom látni, aztán nyerni, így befolyásolni a jövőt! Mindig minden úgy történik, ahogy lnnie kell. Az sem vénetlen, ha valaki mégis tudja befolyásolni a jövőjét. De ehhez hozzáállás is kell. Viszont hozzáállással jóslás nélkül változik a jövő)
2011. júl. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
A Discovey chanelen a "Szuperemberekben" volt egy ilyen férfi, Londonban él asszem. Bebizonyította, hogy az álmaival a jövőbe lát, és még ezen tévés szereplése előtt papírok igazolják, hogy előrejelzett terrorista akciókat is... Persze a Szuperemberekben való szereplésénél tényleg valódi bizonyítékot nyújtott be, tehát nem lehet megcáfolni se azokat a terrorista-akciós papírokat sem...
2011. júl. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
rohadtritka az ilyen de van!!
2011. júl. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!