Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Ha egy beteg ember megkapja...

Ha egy beteg ember megkapja az elhunyt szerettünk szívét, akkor ő még tovább él, csak más testben?

Figyelt kérdés
vagy hogy van ez? :S
2011. júl. 15. 14:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
Nem a lelkét kapja meg hanem csak a testének egy darabkáját. A testünk nem más,mint egy külső borítás a lelkünknek.
2011. júl. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
A szív egy nagy izomcsomó. Semmi több.
2011. júl. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%
Volt is erről film, hogy a saját elhunyt gyerekének a szívét átültették egy másik kisfiúéba, és így különlegesen szoros kapcsolat alakult ki közöttük, pont emiatt.
2011. júl. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
2011. júl. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
igen, énis hallottam ilyenről, és a volt barátom szívét megkapta egy fiú... és ezért kérdezem :S
2011. júl. 15. 14:52
 6/11 anonim válasza:
67%
Én is egy film alapján tudok mondani akármit is. Szóval legújabb kutatások szerint, az emlékeink az idegsejtekben vannak valahogy eltárolva. Sajnos nem vagyok biológus, vagy ilyesmi. És az agy után a szívben van a legtöbb idegsejt. Szóval az emlékek elméletileg átvihetők ilyen módon egy másik emberbe, és most ne csak az érettségi bankett emlékre kell gondolni, hanem az életvitellel kapcsolatban mindenféle testi emlékek.
2011. júl. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
12%

nem hinném, hogy a szív lenne a másodlagos intelligens szervrendszere az embernek, hanem inkább a bélrendszer.

nézzük csak, ott van a legtöbb baktérium, amikkel kapcsolatot kell tartani, döntéseket kell hoznia a béltartalmat illetően, szabályozni a felszívódást és hasonlók


(nem vagyok biológus)

2011. júl. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
sehogy
2011. júl. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Nem az hogy intelligens szervrendszer, hanem idegek hálózzák be, és az idegekkel ellátott, szerveink közül a szív a "legidegesebb:D" az agyunk után, ami egy nagy ideggombóc.:S
2011. júl. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Legidegesebb???


vagy legintelligensebb?


Minden embernek külön lelke van, nem fog egy másik testben tovább élni a lelke, csak azért mert valaki úgy hiszi!

A szíve igen, a lelkének egy kis része is talán, annak az energiának is egy kis része, amit a másik emberből tettek bele.


A lényeg a lényegben, MIért akarod tudni?

2011. júl. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!