Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Egy amcsi pankrátor (nem csak...

Formora kérdése:

Egy amcsi pankrátor (nem csak a vidéki pankrátorok, hanem a WWE emberkéi) kb hány évet melózik mire bekerülhet a műsorba?

Figyelt kérdés
2011. okt. 31. 20:49
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha csaj akkor semmit, lehet én is beállok, sok pénz és elég ha jól nézek ki.
2011. okt. 31. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Attól függ milyen jó színész, na meg persze azért jól bunyózni is tudnia kell neki.
2011. okt. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Neutron válasza:
Habár nem vagyok parapszichológus, de egy profi pankrátor általában 16 éves kora környékén elkezdi tanulni a szakma fortélyait, habár vannak olyan testépítők, akiket akár 25 éves koruk után fedeznek fel, és ha elég tehetségesek, szép karriert futhatnak be. Akik nem felnőttként kezdik, azok legalább 5-10 évet gyakorolnak, nomeg kigyúrják magukat, színészkedést tanulnak, és eladható formába hozzák magukat.
2011. okt. 31. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat és bocsi amiért rossz helyre raktam a kérdésemet...
2011. okt. 31. 21:53
 5/10 anonim ***** válasza:

na most annyit kiegészítésnek, hogy a pankrátorok hiába színészek vagy látványbunyósok, nem sok harcművészt látsz, aki azokat az akrobatikákat megcsinálja! tehát amit csinálnak, ahhoz nagyon értenek, úgy hogy még a legkeményebb emberek is néznek hogy mifa.sz volt az a dupla hátraszaltó amivel ráugrott a másikra?!

csak ennyit gondoltam hozzáfűzni. ez időben pedig sok év gyakorlás.

2011. nov. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi .Aczél. a válaszaid mindig hasznosak!
2011. nov. 1. 14:27
 7/10 anonim válasza:
Ahhoz, hogy 1 pankrátor műsorba kerüljön nem évekre, hanem tehetségre van szükség ( és ismeretre ). Sokkal könnyebb egy olyan pankrátornak a műsorba kerülése mint Randy Ortonnak. Ugyanis ő második generációs pankrátor. Ha pedig az olyan pankrátorokat nézzük mint Jeff Hardy, CM Punk, John Cena vagy akár Evan Bourne ezek a pankrátorok azért lettek hiresek mert akarták ezt a melót. Ahhoz, hogy 1 pankrátor elismertté váljon nem évek múlása kell hanem tehetség. Joshi Tatsu, Tyson Kidd, Heath Slater soha nem lesznek olyan sztárok mint Edge Orton Cena Batista v Undertaker, mert bennük nincs meg az az akarat ami szükséges.
2011. nov. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
persze hogy játszik a tehetség is, de mint hogy akrobatikát és színészetet azért csak meg tud tanulni a legtöbb ember.. így tényleg az akarat vagy a céltudatosság kérdése marad az egész.
2011. nov. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hát eléggé kemény dió...kár hogy nem amcsinak születtem és kissé túlkoros vagyok hozzá...(na meg tehetségtelen)..
2011. nov. 2. 19:12
 10/10 anonim ***** válasza:

"Ahhoz, hogy 1 pankrátor műsorba kerüljön nem évekre, hanem tehetségre van szükség ( és ismeretre ). "


Haveri kapcsolatokra.

2011. nov. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!