Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Hogy működik a Miomancia?

Hogy működik a Miomancia?

Figyelt kérdés
Aki érdemben tud segíteni a miomancia témakörét illetően, vagy tud ajánlani olyan olvasmányt, amiben részletesebben olvashatok róla, kérem írja meg nekem, mert nagy segítség lenne! (rágcsálók viselkedéséből való jóslás)
2011. jún. 2. 21:02
 1/2 anonim ***** válasza:
A rágcsálók viselkedéséből való jóslás ugyanúgy működik, mint a többi: valaki kitalál valami eszement baromságot (vélhetően alkohol, vagy kábítószer hatása alatt) és elkezdi terjeszteni a neten.
2011. jún. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

hmm... lehet benne valami, csak tudd az ókori Egyiptomban nem igen volt internet, max. a kábítószeres része lehet igaz, de az inkább a sámánok extázis közeli állapotát megcélzó transzaira jellemző, de azon a vidéken nem volt elterjedt a samanizmus, úgyhogy, bocs, de kb. semmit nem ér a válaszod...

Nem kell hinni benne, én sem állítottam ilyesmit, de attól még érdekelhet a téma...

2011. jún. 4. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!