Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Jeggyűrűt repülőre észrevétlenül?

Jeggyűrűt repülőre észrevétlenül?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Már elég sokat keresgéltem a neten az ügyben, de sehol semmit nem találtam, ami konkrétan ezzel foglalkozni. Még sohasem repültem, és holnap hajnalban indulok a barátnőmmel külföldre, ahol is egy nagy kérdést szeretnék neki feltenni.

A gondom az, hogy a gyűrűt még véletlenül sem szeretném a csomagokkal feladni, és a kézipoggyászban szeretném felvinni a gépre. Tanácsok érdekelnének minnél sürgősebben: hogyan vigyem fel úgy, hogy ki ne vetessék velem, miközben a kedvesem ott áll mögöttem???

Csak egy kis oldaltáska lesz velem pénztárcával és iratokkal, amibe beleférne gond nélkül, vagy tegyem az aprók közé a pénztárcámba? Esetleg valami más ötlet?

Előre is köszönöm!


2011. júl. 4. 08:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan tedd bele táskádba, nem vetetik elő. Nekem a kéázitáskában szokott lenni a nesszeszerem, benne az ékszerek arany és bizsu is. Még soha nem kellett kivennem. LÁtják ők,hogy mi az.
2011. júl. 4. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szerintem tedd a zsebedbe. Amiatt nem sípol be a kapu (szerintem). Nagyon romantikus az ötlet, jó utat és sok boldogságot :)

Ha bizonytalan vagy a kapuban hívd fel a budapest airport-ot. de ha az ember újján van a gyűrű, akkor sem sípol...

2011. júl. 4. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell a táskából semmit sem kipakolni, csak a folyadéknak számító dezodort, krémeket. De azokat is ajánlatos már utazás előtt külön csomagolni egy átlátszó táskába, amit a táska tetején tartasz, így mikor utána turkáls, nem kell mindent kipakolni. A gyűrűre nem fognak semmit mondani. Sztem megszokták már:) Legyen eredményes a nyaralásotok! :)
2011. júl. 4. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A zsebeidet ki kell üríteni,oda ne tedd.
2011. júl. 4. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A zsebedbe nehogy betedd!!! Nekem a farmergombom miatt is besípolt. Hagyd a táskádban.
2011. júl. 4. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítséget és a jókívánságokat! A kis dobozkájából sem kell kivennem a gyűrűt, vagy jobb, ha szabadon van a táskában?
2011. júl. 4. 10:19
 7/9 anonim ***** válasza:
73%
nyugodtan hagyd a dobozban
2011. júl. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítséget mindenkinek!
2011. júl. 4. 12:32
 9/9 anonim válasza:
Húzd a péniszedre és úgy vidd fel és mond neki h meglepi van a gatyádban ez tuti tetszene neki...
2011. aug. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!