Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már olyan, hogy egy...

Volt már olyan, hogy egy bizonyos életkörülmény után nem akartál komoly kapcsolatot és mégis észrevétlenül azzá vált?

Figyelt kérdés
2011. jún. 19. 05:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Bizony-bizony! Annyira komoly kapcsolat lett belőle, hogy hozzámentem feleségül és született egy kislányunk is! :::)))
2011. jún. 19. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Több mint 2éve élünk együtt és nagyon szeretjük egymást. Akkor egyikünk sem gondolta volna, hogy ez ilyen komoly lesz.

22/L

2011. jún. 19. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Örülök neki, hogy megtörténik az ilyen, ezek szerint nem is ritkán! :)
2011. jún. 19. 06:17
 4/6 anonim ***** válasza:
Gratulálok! ;)
2011. jún. 19. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem fordult elő,én most nem akarok kapcsolatot,s aki ezt nem érti meg,és valahogy mégis elkezdődik valami,annak rövid úton vége is lesz.De Isten útjai kifürkészhetetlenek,és ha csak nincs valami olyan körülmény,amit abban az életszakaszban egyedül kell véghezvinned,bármilyen életedbe lépő emberből több lehet...
2011. jún. 19. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Volt:)

Épp vége volt egy komolynak tűnő kapcsolatomnak,csak bulit és szexkapcsolatot akartam.

A legelső esti pasi még mindig itt hortyog mellettem:)több mint 4 éve minden nap

2011. jún. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!