Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Félek a jövőmtől, mit tegyek?

Félek a jövőmtől, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Olyan szar helyzetben vagyok, hogy már nem tudom, hogy érdemes e élnem?

Öngyilkosságra is gondolta, de gyávaságból elvetettem.

Egy hulla vagyok, semmire sem vagyok jó, az életem jó néhány éve, csak depresszió.

20 F


2011. júl. 22. 01:50
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
77%
Pedig van az a lány valahol, akit a sors neked szánt, csak meg kellene keresni.
2011. júl. 22. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%

"Öngyilkosságra is gondolta, de gyávaságból elvetettem."

pont az öngyilkosság a gyengeség. nem kell minden nap vagy minden évben se akár boldognak lenned. egyszerűen éled az életed ahogy tudod, küzdesz, aztán majd történik olyan ami miatt azt mondod, megérte.


persze manapság különösen nehéz a korodbelieknek, munkanélküliség, szar felsőoktatás, de ez mindenkivel így van, van akinek szerencséje van, van aki még az átlagnál is szarabbul jön ki, de erősnek kell lenni és keresni az utat.

2011. júl. 22. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim válasza:
Sajnos én is ilyen véleményel vagyok magamról hogy semmire se vagyok jó meg minden!! de próbálj kiutatt találni!!!! ne hogy e miatt ad fel az életett ^^ próbálj valami kiutatt találni próbálj dolgokat keresni amiben jó vagy és elhitetni magadal hogy nem vagy hulla meg depis sem!!! próbálkozz ne hogy ez legyen a veszted :(
2011. júl. 22. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
58%

ja és, ha olyan ronda, hogy egy jó csajnak sem kell?


mehetünk prostihoz, de az is csak kényszerből csinálja velünk, meg a pénzért, de magában meg undorodik tőlünk


mit is tudhatnátok ti a sz.r életről?


a kérdező, én és a sorstársaink jogosan akarjuk, hogy vége legyen ennnek a szánalmas életnek, de ha a külső alapból el lett cseszve ott már nincs más esély

2011. júl. 22. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
semmit ne tegyél, jobb nem lesz sokkal úgysem, élj tovább és próbáld meg a számodra fontos dolgokból a legtöbbet kihozni. nekem sikerült, mellette meg szarj le mindenkit. énis mindig ezeket kaptam, te úgyse viszed semmire, még kukás se lesz belőled, minek születtél meg stb (mindezt a szülőktől). ezeket elfelejteni sosem lehet, egy életen át ott marad. de azértis vittem valamire, magamtól, hogy egyszer lássák azt, hogy ez a kis szardarab többre vitte mint mi.
2011. júl. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
100%
Ha meguntad, hogy rossz neked, akkor itt az ideje cselekedni, tenni valamit. Ha még nincs elég erőd hozzá, az annak a jele, hogy még "nem elég rossz" neked. Akinek valóban rossz, az akar változtatni. Ha akar, legtöbbször tud is, segítséget is kaphat, ha elfogadja. Az utak többnyire nyitva állnak, aki ezt nem veszi észre, annak legtöbbször az az oka, hogy nem is akarja észrevenni. Ez az én személyes tapasztalatom, véleményem.
2011. júl. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim válasza:
Ti nem vagytok normálisak csak a hülyeséget írjátok szegénynek!!!!!!!!!! ezzel nem fogtok tudni neki segiteniiiiiii vagy normálisat irtok és segítetek neki vagy semmit világos? nektek hogy esne ha ilyen baromságokat írnátok hogy már semmit nem tudnátok csinálni magatokkal?? ha?? (nem itt kell segítséget kérned itt nem vesznek komolyan ) (csak kevesen..)
2011. júl. 22. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim válasza:
88%
Jaaaaj emberek! Jézusom! Nem a külső számít, hanem milyen a kisugárzásod! Ez nem duma. Én sem vagyok egy matyóhímzés. Tudom miről beszélek. Mégis akad nő, mert magamat adom. Nekem sem osztogatnak semmit, meg kell küzdenem érte. És? Ne légy öngyilkos! Ne légy gyáva! Néz szembe a feladatokkal, ne menekülj előle, mert az nem old meg semmit. Ébresztő! Ne sápítozz, hogy minek vagyok, meg így, meg úgy... Marhaság! Nekem is voltak, és még lesznek depis időszakaim, és akkor kitűzök egy célt, amit megcsinálok. Most elmondom, hogy alig van munkám. Keresek, és nem adom fel. Volt, hogy éjszaka kimentem, és a környéken összeszedtem az összes papírt, italos flakont, italos dobozt, és nappal elvittem őket a méh telepre. Addig is megvolt a napi kajára, és nem azon gondolkodtam, hogy jaj mi lesz, hanem van egy feladat, amit meg kell oldani, pl.: ne éhezzek, és ne legyen számlatartozásom.
2011. júl. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 Smartguy86 ***** válasza:
100%

Aki feladja, annak sose terem babér. Aki nem halandó küzdeni, mindig mást hibáztat a kudarcaiért, az sosem lesz boldog.


Nincs értéktelen ember! Senki nem úgy születik, hogy rá van sütve: ÉRTÉKTELEN. Ezt az emberbe bele NEVELIK! Mindenki feladattal jön a világra, hogy boldog legyen az életben.


Aki ezt nem képes felfogni, és azt sem, hogy változnia kell ahhoz, hogy az élete változzon, az sosem lesz boldog! Lehet ülni egész nap, és várni a csodát, de végtére is mi vezetett oda, hogy így érezd magad???


Megmondom: az, amit eddig csináltál! Ha nem vagy hajlandó változtatni, akkor továbbra is pontosan azt fogod kapni, mint eddig. Ennyit erről!

2011. júl. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%

Húszéves! most írd le ezt a TÓTH ÁRPÁD versrészletet,

és tedd a falra az ágyad fölé.

Olvasd el mindig, mielőtt elalszol:


"Fölöttem a tejút azért ragyog,

Mert én nézem, és húszéves vagyok,

És hogy írás van az egek falán,


Nagy titkoké."

2011. júl. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!