Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Rosszakaróm megátkozott, mit...

Rosszakaróm megátkozott, mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
Anyám élettársának volt egy öreganyja, aki gyűlölt engem. Beteg is volt már, de néha hajnalban elkezdett álmában hangosan kiabálni. Napközben kedves volt de álmában azt kiabálta hogy legyek átkozott és menjek a pokolba. Már nem él, és mióta nem él nekem semmi sem sikerül az életben. A legapróbb dologért is 3x többet kell dolgoznom mint másnak és mindenben pechem van. Az átkok tényleg működnek?
2011. jan. 2. 22:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%
Gyújtsál meg esténként fehér gyertyát, és mondj el egy imát. Kérd az öreganyót, hagyjon békén, és ő is nyugodjon békében.
2011. jan. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nem,csak annál,aki hisz bennük. Ha az átkok működnének, a fél ország már meghalt volna. Sőt,egyetlen politikus sem lenne már az országban.
2011. jan. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

2.válaszoló nagy igazságot mond:D

Megátkozás pff...ez már a XXI. század nem a középkor.

2011. jan. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Beszálltam a néni temetési költségeibe amúgy, mert nekem nem volt vele komolyabb gondom, betegnek tartottam, dementia vasculárisa volt.

Én nem hiszek az ilyen dolgokban de nem lehet nem észrevenni, hogy van összefüggés a két dolog között. és mindennel szívok, múlt héten pl. a bankautomatánál nálam fogy ki a pénz, a moziban pedig egy filmet nem tudtam végignézni mert 3szor elakadt a vetítés...

2011. jan. 2. 22:33
 5/16 anonim ***** válasza:
Átkozd vissza.
2011. jan. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Hugyozd le a sírját, akkor elmúlik.
2011. jan. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Sajnos semmit - viszont a jó hir, hogy az átkok lényegébe úgyse működnek! De ha sok pénzed van, akkor menj el egy mestermágus- varázsló - vagy főboszorkányhoz, aki 50-100ezer forintért leveszi rólad az átkot! Épp a TV-be is volt egy ilyen, aki - ha nem fizettek - rögtön vissza is tette az átkot - de ez már a szürkületi zóna :)
2011. jan. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
várd csendben a halált. Ne már, hogy a francba működne? Ennyire nem lehetsz ratyi :D
2011. jan. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 spyke93 ***** válasza:

Szívj el egy más után öt spanglit ha már látod a szelémét beszélj vele!

U.i. ha marad a spangliból küldj nekem léci

2011. jan. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ne hidd el, hogy megátkoztak. Tuti nem működik
2011. jan. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!