Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Megátkozott tárgyak felismerés...

Megátkozott tárgyak felismerése? (többi lent)

Figyelt kérdés
Hallotam egy olyan dolgot hogy ha egy tárgy elvan átkozva és rárakunk egy égő gyergyát akkor a gyertya árnyéka meggörbül?Tudom hülyén hangzik de lehet valoságalapja?
2010. máj. 11. 20:38
 1/8 anonim ***** válasza:
80%

Minden középkori babonát előszedtek? Ha érdekel,van könyv ezekről a babonákról,és arról is,hogyan oldd fel az átkot.

De érdemes elolvasni Ráth-Végh István: Emberi butaság c. könyvét. Igen tanulságos és még szórakoztató is.

2010. máj. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Átokra nem tudok mesét,a rontásra viszont igen.

Ha egy asszonyon rontás van és nem tud teherbe esni,akkor a rontást úgy tidja elmulasztani,ha teliholdas éjjel,éjfélkor anyaszült meztelenül,kisbaltával a kezében háromszor körbekerüli a házat, minden sarkot megütöget a baltával.Egyik saroktól a másikig elmond egy Miatyánkot,( a házmind a négy oldalán) a sarkoknál pedig azt mondja,hogy Sátán vidd el rólam a rontást.

Ezt nem én találtam ki,hanem egy régi könyben olvastam.

2010. máj. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Az átkok..lehet,hogy léteznek lehet,hogy nem..De az emberi tudat erő és a hit bármire képes.Az ember 2% át se használja a bal agyfélteknek mégis olyan dolkokat tudnak egyesek csinálni,hogy hűha..az akaraterő nagyon sokat segít.Olvass erről internetes oldalakat(az átkokrol)
2010. máj. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha hiszel benne, hogy pl: meg vagy átkozva akkor biztos történni fog több negatív dolog is az életedben, ha nem hiszed el akkor meg éled tovább az életed.

Még ha létezik is az átok, én úgy gondolom, hogy vissza száll az átkozóra .

2010. máj. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
88%

A gyertya működhet, de csak szentelt szobában. Legjobb, ha olyan pap szenteli, aki temetett már kivégzett, vagy erőszakos halált halt embert, de sima pap is megteszi. A gyertyát is érdemes megszenteltetni, jobban "észre veszi" az ördög műveit.


Tudok modernebb módszert is. Az átkok nagyon erős negatív rezgések lenyomatait hordozzák. Ezért ha a megátkozott tárgyat tévékészülék vagy rádió közelébe viszed, a kép eltorzulhat, vagy a hang sistergőssé, kásássá válhat, ha az átok erős. Különösen erősen jelentkezik a hatás, ha a készüléken szentmise, vagy gregorián ének közvetítése megy.


De megteheted azt is, hogy bakkecske vizeletét varangyos béka tajtékával elegyíted, és rákened az elátkozott tárgyra. Az átok rezgései kölcsönhatásba lépnek a keverékkel, és a keverék zölden felfénylik. (Ehhez elég sötét kell, mert a jelenség halvány és nem tart hosszú ideig, hiszen akkor a gonosz könnyen lebukna.) Ha ezután a napra teszed a keverékkel bekent tárgyat, a keverék megfolyósodik, megbarnul, és bűzössé válik. Az átokverte tárgyat a karbolsav nem támadja meg.

2010. máj. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

EZ IGEN!


Komolyan hisztek az ilyesmiben?


Mágia van ez tény, és működik is, valaki évekig tanulja.


De ennyi őrültséget mint amit az előttem szólók leírtak...


Hát el kéne gondolkodni a kérdés kiirójának is...

2010. máj. 14. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Izéé nee röhögjetek már ki..:D

De hogy lehet feltenni kérdést?:$$ xĐ

2010. máj. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
:D
2016. aug. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!