Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » A jósnők felelnek azért, amit...

A jósnők felelnek azért, amit kijelentenek?

Figyelt kérdés
Beszéltem egy jósnővel, aki azt állította, hogy az általam kiszemelt lánynak biztos nincs pasija. Na most, amennyiben tényleg szélhámos egy jósnő, és ezt tudja is magáról, akkor hogy mer egy ilyen merész kijelentést tenni, amikor egyáltalán nem tudhatja, hogy igaz-e? Vagy csak hasraütés szerűen mond valamit azt kész?
2011. dec. 12. 16:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy 50 százalék találati eséllyel jól lehet kamuzni. A felelősségvállalásról őt kéne kérdezni. Kíváncsi volnék, mit mond.
2011. dec. 13. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Aki ilyet egyértelműen kijelent, az kókler és hazudik. Azt mondja ugyanis, amit hallani szeretnél. Komoly sorselemző nem mond ilyeneket.
2011. dec. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha viszont ilyesmire van szükséged, írj privátot, segítek.
2011. dec. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Amúgy említetted, hogy "(...) amennyiben tényleg szélhámos egy jósnó, és ezt tudja is magáról(...)"


Különbséget kell tenni közöttük.


1. Van, aki tudja, hogy hülyeség, amit csinál, és mégis csinálja. Ezek a szélhámosok.


2. Van, aki úgy gondolja, hogy működik, amit csinál, és közben szerencsétlenkedik. Ezek nem szélhámosok, csak szerencsétlenek.


3. Van, aki úgy gondolja, hogy működik, és tényleg működik. Én ugyan nem hiszek benne, de a többiek iránti tiszteletből ezt a kategóriát is fenntartottam.


Ha ezeket nézzük, akkor érthető az is, hogy miért vállalnak be ilyen kijelentéseket. Az első simán belekamuzik a szemedbe, a másik kettő pedig őszintén mondja a szemedbe, abban a tudatban, hogy igazat mond.


És most a nagyközönséghez szólnék: hogyan lehet megállapítani egy önmagát igaznak valló jósról, hogy az általam felsorolt három kategóriából melyikbe tartozik?

2011. dec. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Alapkerdesedre: hat persze, mindennek van következmenye, ok-okozat müködik ebben is.

Többihez no komment...

2011. dec. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem megállapítani csak úgy tudod róla, ha megismered, ha egy kicsit a lelkébe látsz, és felméred a személyiségét, lelki mélységeit.

Felszínes ember nem lesz működő tudás birtokában, legfeljebb jóhiszemű lesz.

Érdekes lehet ilyenkor a megérzéseidre is hallgatni, mert sokszor az ember megérzi, ha valaki hatalommal bír.

Ha elég jó emberismerő vagy, ráveheted, hogy ossza meg a filozófiáját, ami alapján megint dönthetsz, hová sorolod ( ilyenkor nem árt, ha jártas vagy az okkult témákban és a tudományos témákban is)


A törvény előtt nem felelnek a kijelentéseikért, ez kérlek szórakoztató ipar, és mindent a tanultak szerint végeznek,

emberileg.. nos.. a kategóriáknál leírtak szerint.


A használt eszközök segítenek, hogy gondolatokat, vágyakat, tudott tudást felszínre hozzanak, illetve gyakorlott kezekben alkalmasak lehetnek arra, hogy ne csak eddig figyelembe nem vett összefüggéseket, de nem tudott titkokat is feltárjanak.

Néha kártyázom, és meglepő, zavarba ejtően helytálló válaszok születnek, és mivel ilyen kérdésnél a kirakás eleve vizsgálja a környezetet is, vannak arra utaló jelek, hogy van e valakinek párja, vagy nincs.


Én leellenőrizném, amit mondott, veszíteni nem fogsz semmit, ha ügyesen teszed.

2011. dec. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!