Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Mi a fene van velem?

Mi a fene van velem?

Figyelt kérdés

Már nem először fordult elő hasonló. Amióta az eszemet tudom látok dolgokat amiket más nem. Sokszor megálmodom ami történik. Vagy szimplán megérzek dolgokat. Olyan dolgokat is láttam amiktől rosszul voltam, féltem. Ezért elzártam magamtól ezeket, de még így is voltak hasonlók. De egy ideje már nem félek a dologtól, elfogadtam és van olyan, hogy előre látom a jövőt, de tök valóságos. Először én sem hittem el,de ez már többször is előfordult.

Például láttam, hogy a tanárnő elmegy mellettünk és azt mondja mindjárt hozza a kulcsot, aztán a barátnőm elkezdett nyafogni, hogy hol van már a tanárnő, erre én mondtam, hogy az előbb ment el a kulcsért. A barátnőm visszakérdezett, hogy tényleg, erre meg elment mellettünk a tanárnő és azt mondta mindjárt hozza a kulcsot. Ettől még annyira nem akadtam ki. Akkor volt még a buszos jelenet is, amikor az illető megkérdezte szabad-e én azt feleltem igen. Le is ült mellém még éreztem is az illatát meg minden. Erre megint az a személy oda jön és megkérdi szabad-e. Nem értettem elsőre hisz már ülnek mellettem aztán láttam csak, hogy nincs ott senki és ez ugyanaz a személy aki kérdi.

Még volt pár ilyen, bár a matek TZnél jól jött, ott a válaszokat ellenőriztük már. Aztán rá kellett jönnöm, hogy csak most írom.

De ezt én csalásnak érzem. De nem tudok tőle szabadulni.


15L


2011. dec. 25. 00:34
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
és az nem lehetséges,h csak deja-vu?
2011. dec. 31. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
45%
Chuck Norris
2012. jan. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem ritka eset, mert én is, és még sokan így vannak vele, a mi világunk ugyanis nem egészen olyan mint a gyepesagyú szellemi szegények, vagy a csúsztatós rosszindulatúak láttatni óhajtják, sztem keress egy szellemi iskolát, van egy pár magyarországon is pl. az AGEAC vagy a Rózsakeresztesek ott egy csomó ilyen taggal találkozhatsz...
2012. jan. 15. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Előző válaszolóval egyetértek, nem kicsit.
2012. jan. 20. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!