Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Valamilyen "képességem" van?

Valamilyen "képességem" van?

Figyelt kérdés
Manapság furcsa dolgokat észlelek. Olyanokat például, hogy tudom milyen zene fog szólni a rádióban, ki fog kommentet írni Facebook-on, mit fog mondani egy tanár vagy hogy írunk-e röpdolgozatot vagy nem. Csak beképzelem ezeket a dolgokat magamnak??
2012. jan. 15. 18:27
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
és tudom ki fog felelni órán
2012. jan. 15. 18:31
 2/15 anonim válasza:
hm ...érdekes ...Lehet Isten akarja így ... de ...hát ez télleg nagyon fura ... az tuti h nem normális ...
2012. jan. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
64%
Mondd meg a lottó nyerő számait
2012. jan. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
62%
Így van, a lottószámokat mondd meg. Ha a húzás előtt fél órával ideírod, az is jó.
2012. jan. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
ilyen nekem is van. már megszoktam. nem mindig működik.
2012. jan. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
62%
Lehetséges, nálam is fordult már elő ilyen...Megérzésnek hívják, és fejleszthető.
2012. jan. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
70%

Nem, nem képzeled be :)

Közelebb kerültél az emberiség közöds tudatához, és nem csak az abból származó infó jut el hozzád könnyebben, hanem te is könnyebben alakítod a világod.


Egyre többször fognak az emberek ilyesmire eszmélni, mert a világ ebbe az irányba változik :)

Élvezd, tesztelgesd, fejleszd magad ;)

2012. jan. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
56%

Nagyon egyszerű statisztika: ha valamit megérzel, akkor azonnal írd le egy papírra (és lehetőleg konkrét legyen).

Így össze tudod számolni, milyen eséllyel jönnek be a jóslásaid.


És akkor rájössz, hogy súlyos személyiségi értékelési zavaraid vannak messiástudattal.

2012. jan. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
Jók az ösztöneid :) Bárcsak nekem is ilyen jó lenne !
2012. jan. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
és hogyan lehetne ezt fejleszteni?:D
2012. jan. 18. 21:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!