Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Valamilyen "képességem" van?

Valamilyen "képességem" van?

Figyelt kérdés
Manapság furcsa dolgokat észlelek. Olyanokat például, hogy tudom milyen zene fog szólni a rádióban, ki fog kommentet írni Facebook-on, mit fog mondani egy tanár vagy hogy írunk-e röpdolgozatot vagy nem. Csak beképzelem ezeket a dolgokat magamnak??
2012. jan. 15. 18:27
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Egyenlőre csak te vagy meggyőződve a "képességeidről", előbb mérd le a fenti módszerrel.
2012. jan. 19. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 s.rebi válasza:
Nekem ez mindennapi sőt ha egy kicsit foglalkozol vele tökélyre fejlesztheted én pl: a beleképzelem a tanár agyába magam és elmondom mit szeretnék és azt mondja amit én mondok hidd el jó játék.
2012. jan. 21. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
én néha ránézek az órára, és meg tudom jósolni, hogy 1 óra múlva hány óra lesz. emellett az is előfordult már, hogy meglöktem egy tárgyat, aztán tudtam, hogy el fog dőlni vagy le fog esni.
2012. jan. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

én törin mondtam meg mindig, hogy ki fog felelni :D


szóval... a tanárnőnek mindig volt egy ilyen "notesze", mindig azt nézte, és abból szólította fel a felelőt. Mereven nézi a füzetét, felállok (nálunk padok voltak nem székek, szal még nem is hallhatta...), mondja a nevem, felnéz a füzetből, és döbbenten néz, hogy már állok. Az első alkalomnál kicsit meglepődött, a másodiknál köpni nyelni nem tudott, a harmadik alkalom után már csak zavarban érezte magát :DDD az osztály meg kb visított a röhögéstől :D


De hozzátenném, hogy kicsit "kiszámítható" volt. Szóval eltelt pár hét, és érezted, hogy valamikor hamarosan te fogsz sorrakerülni. Én csak óramű pontossággal tudtam :D


de azé az fb-s meg rádiós téma komolynak hangzik :P

2012. jan. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Igazuk van mond meg a lotto számokat hátha nyerek adok enked is :D jolene :)
2012. febr. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!