Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Hisztek a gyermek jóslásban?

Hisztek a gyermek jóslásban?

Figyelt kérdés

Ti hisztek, bármiféle gyermek jóslásban?

És mi van ha, nem történik meg a mit jósoltak?

Ha megtörtént nem gondolod hogy csak véletlen?

Mi a véleményetek a gyermek jóslásról?


2012. márc. 5. 14:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyen jóslásban nem hiszek, legfeljebb abban, hogy aki elmegy jósoltatni, tönkreteszi az életét.
2012. márc. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én sem hiszek semmilyen jóslatban, és sosem jósoltatnék sem magamnak, sem a gyerekemnek.
2012. márc. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Előttem írónak teljesen igaza van. Olyan, hogy jóslás? mi az, hogy én fogok egy csomag kártyát, és osztogatom az észt valakinek, akkor a szabad akarat hol marad? ha jósolnék én azt mondanám...vagy lesz vagy nem:)))50-50%
2012. márc. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ÉN az emberi értelem erejében, hiszek, bár ilyen kérdésektől kezdem hitemet elveszíteni.


ÉN jóslatokban nem hiszek és sem a sorsban.

2012. márc. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én nem hiszek benne . Még ha a jóslatok be is válnának rossz lenne az ágyban kuporogni hogy az a rohadt balszerencsém lesz vagy mit tudom én persze mindenki tudni akarja a jövőjét mert az emberek kíváncsiak de azért izgalmasabb is nem tudni róla. De ha valaki tényleg fel akarja valamin húzni magát menjen és jósoltasson egy öregasszonnyal valamit ami úgy sem fog teljesülni
2012. márc. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!