Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Mik a jövő heti ötöslottó...

Mik a jövő heti ötöslottó nyerőszámok?

Figyelt kérdés

2012. márc. 18. 15:33
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Sajnos ilyesmivel nem szolgálhatok, csak azt a 85-öt tudom, amit nem fognak kihúzni.
2012. márc. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 juditmolnar válasza:
nagyon boldog lennék,rendbe tudnám hozni magam és családom életét.Mert hiszem és tudom, ha pénz nincs ,akkor semmi nincs. Egyáltalán nem hülyülnék bele sőt! De ez csak egy szép álom. Álmodik a nyomor. Szerintem nem nyer senki lenyulják a pénzt.
2012. márc. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim válasza:
4 8 15 16 23 42 - A Lostban bejött :)
2012. márc. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim válasza:
Tölts ki 90 a 85. hatványon darab szelvényt, és akkor 100%, hogy ötösöd van, nem kell a nyertes számokon törni a fejedet! Csak abban bizakodj, hogy ez az 1 darab telitalálatos legyen, ne kelljen osztoznod senkivel!
2012. márc. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

# 6/14-nek Pedig azt mondják, ha pénz van minden van! pl. egészségedért is többet tudsz tenni, ha van pénzed nézd csak meg pl. Afrikában mér halnak meg annyian AIDS-ben, mint azok, akik meg tudják venni a megfelelő gyógyszert..ect


Ám h a kérdéshez is írjak egyszer megálmodtam a számokat,de későn játszottam meg..:(( Igaz nem a teljes össze lett volna, mer csak pár számot álmodtam, de az is jól jött volna..

2012. márc. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
# 13/15-nek én egy időben tényleg meg is játszottam..igaz nem lett semmi:)..
2012. márc. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Senki nem tudott válaszolni úgy látom.
2012. márc. 25. 15:20
 18/23 Jason Becker ***** válasza:

Ha azt mondom: 1, 2, 3, 4, 5, akkor hülyének néznek, ugye?

Matematikailag ugyanannyi az esélye, mint a többi kombinációnak.

De hülyét kapok, ha most valaki ezt megjátsza és kihúzzák! :DDD

Egyéként meg tutira bunda az egész...az elején még húzták a golyókat...No igen. Ott turkált benne a szerencsétlen idióta, hogy végre megtalálja a felmelegített vagy akár lehűtött golyót...milyen furcsa, nem?

Most meg gép nyomatja ki a számokat (golyókat), amit ha megnézünk, akkor lehet - talán még sokkal jobban - manipulálni, mint a kézit.

Eleve egy számítógép-adatbázisába kerül be az összes megjátszott kombináció. Nos a mai technika vívmányai olyan bámulatos szenzorokkal tűzdelheti tele a robotocskánkat, aki mazsolázik a golyók között, hogy hadd ne mondjam, mennyi az esély.

Egyszerűen akkor nyer valaki, ha ezek úgy akarják, hogy most már azé' sok...És még akkor is ott a mentőöv, hogy van ugyan ötös találat, de benyögik, hogy hárman is eltalálták. Nos 2 millliárdnál mindjárt harmadolják és csak a harmadát kapod.


Találkozott már valaki olyannal, aki megnyert ennyi pénzt és boldogan újságolja Magyarországon? Hehhh!


Ébresztő!

2012. márc. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Csak az írjon legyenszíves, aki tudja a választ!
2012. márc. 28. 14:17
 20/23 anonim ***** válasza:
SÜN!
2012. ápr. 9. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!