Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Tarot-kártyalap értelmezése?

Tarot-kártyalap értelmezése?

Figyelt kérdés

Először kihúztam az Akasztott Embert. Mindent elolvastam róla, de azt írták, húzzak még egy kártyát, hogy megtudjam, mi vár rám az 'önátadás' után, ez a lap a Szeretők lett. Itt is azt tanácsolta, hogy megint húzzak egy újat, így kihúztam a Halált.

Miért pont ebben a sorrendben jöttek, ez mit jelent?

Ja egy érdekesség: előtte cigánykártyával is 'jósoltam': lelkész, halál, szomorúság.

rúnajóslásban, és egyiptomiban is türelemre intettek.

mindegyik kártyavetést ma csináltam, hogy megnézzem, mit javasol, mert úgy érzem teljesen megakadtam.



2012. márc. 23. 20:23
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Valami olyasminek a vége közeledik, ami eddig kedves volt a szívednek, lelkednek. Lehet az egy kapcsolat, vagy bármi. De ha ilyesmivel foglalkozol, akkor azt is tudod, hogy amikor valaminek vége, akkor ugyanaz a pillanat egy újabb dolog kezdete. És azt is tudod ugy-e, hogy az emberi élet alapja a fejlődés, az előre-haladás. Vagyis amikor már életünk során valamit megtanultunk, akkor jöhet egy következő, magasabb lépcsőfok, amelyen új ismeretek, új kapcsolatok, új lehetőségek várnak ránk.


Most, hogy ezt már tudod, inkább koncentrálj arra, hogy mit is akarsz a közeljövőben, merre, hogyan akarod az életedet vezetni tovább. Alkoss magadnak képet életed jövőjéről, és "programozd be" azt magadnak. Figyeld a körülötted történő eseményeket, de ne siettesd, mert azok majd eljönnek, amikor itt lesz az ideje. Türelem. Légy éber és nyitott, hogy amikor viszont lépni, cselekedni kell, akkor azt meg tudd tenni! Várd a váratlant!

2012. márc. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen! :)
2012. márc. 24. 12:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!