Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Számmisztikai számolót hol...

Számmisztikai számolót hol találok, amely megmondja, melyik személyes évemben vagyok, melyik hónapban! és napon!?

Figyelt kérdés
2012. máj. 8. 20:26
 1/9 anonim ***** válasza:
2012. máj. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
bocsánat inkább ezt: www.astronet.hu/tenyek-talanyok/szammisztika/szammisztika-8211-a-szemelyes-ev-szama-42963
2012. máj. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Egyik sem jó, mert nem lehet vele meghatározni!
2012. máj. 8. 21:06
 4/9 anonim ***** válasza:

Könyvet tudnék ajánlani: Székelyhidi Ágnes: Számmisztika I., II., III. (az utolsó kötet leginkább a párkapcsolatokról szól).

Hogy melyik személyes évedben vagy, te is ki tudod számolni: 2 + 1 + 2 + szül.hó + szül.nap = x. Hogy mit jelent az adott év, arra ott a válasz a már említett könyvekben.

2012. máj. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Lily Om válasza:

nagyon egyszerű a személyes év meghatározása: 2012+saját születési hónapod+saját születésnapod

addig adod össze, míg egyjegyű számot kapsz....ez a személyes éved...

a többit nem tudom...

2012. máj. 10. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Lily Om válasza:

amennyiben a te személyes hónapod még nem volt ebben az évben, akkor az előző év számát vedd alapul...pl. ha novemberben születtél, az még nem volt az idén, ezért 2011-gyel számolj!

utánanéztem a többinek is...

személyes hónap: személyes éved száma+ az aktuális hónap száma

személyes nap száma: személyes éved száma+ az aktuális hónap száma+ az aktuális nap száma

mindig addig kell összeadni, míg egyjegyű számot kapsz, kivéve, ha 11-re vagy 22-re jön ki, mert ezek mesterszámok

2012. máj. 10. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Lily Om válasza:

bocs, a személyes napot rosszul írtam, így a helyes:

A személyes hónap számához hozzáadod a naptári nap egyjegyűre egyszerűsített számát, majd az összeget is egyjegyűre egyszerűsíted. Az így kapott szám a személyes nap.

2012. okt. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 N.M válasza:
Kedves Lily Om. A személyes hónaphoz nem a személyes éved számát+a szül hónapodat kell hozzáadni? Mert ha az aktuális hónapot adom hozzá,(ami ugye 10) akkor a jövő hónapban más lesz a személyes hónapom,nem? És ugyanez vonatkozik a szem.napra is.
2012. okt. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Lily Om válasza:
nem, úgy van, ahogy írtam...persze, hogy más lesz a jövő hónapban a személyes számod, minden hónapban változik...a személyes éved is évente változik, a személyes napod pedig naponta...:)
2012. dec. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!