Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Megirna, aki tud josolni,...

Megirna, aki tud josolni, parommal milyen jovonk lesz? Elhagyjam vagy vele maradjak? 1982. 02.13, parom 1981. 06.19.

Figyelt kérdés
lesz-e meg gyerekem-tole vagy mastol-koszonom
2012. máj. 16. 06:40
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
82%

# 10

vagy szimplán racionalisták, akiknek nem jelent gondot olyan összetett eszköz kezelése sem, mint pl a billentyűzet

2012. máj. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem meg inkább te vagy closed mind-dal rendelkező, de nagyon :D Csak te más értelemben. Elhiszed az ilyeneket, de nem tudod kezelni hogy mi mire való. Én is iszek az ezotériában, de mégsem kérdezném meg soha, hogy együtt maradjak-e a párommal? - és odab*szok és születési dátumot. Magadnál vagy? Meg azt képzeled, hogy majd igazi képzett jósok válaszolnak? És tanulj meg írni!
2012. máj. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 Pietrosol ***** válasza:
100%

Kérdező!


Minden rosszindulat nélkül!

Téged a csillagok irányítanak,vagy te irányítod a csillagaidat?

2012. máj. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
100%

de amugy tenyleg haluska, neharagudj Koma de ebbol nem lehet josolni es nem is letetik olyan hiaba is hisz akarki benne...a joslas nem letetik

olyan joslas letezik hogy megjoslom te néked hogy holnap jol eleszel gancsolva...

es amikor tusolni indulnal jo kilesnek a strandon es a gruzin polgarok jo meglincselnek , dohany eleneben

De joslas nem letezik

2012. máj. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
Megjósolom, hogy ha elég gyakran érintkeztek szexuálisan, valószínűleg lesz gyereketek is. Ez olyan 95%. A jövőtök a gyerekek számától fog függeni, minél több a gyerek, annál nehezebb lesz az életetek. Ez is olyan 95%-ig biztos. Néha lesz örömötök is, előbb-utóbb a válásban is. De egyelőre ne hagyd el, ráérsz akkor ha már nagyon rossz lesz a kapcsolatotok. :)
2012. máj. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 Diavolino44 ***** válasza:
80%
En spirtualis es ezos beallitottsagu vagyok, de en is csak a fejem fogom. A parod erdekeben kerlek h szakitsatok..
2012. máj. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:

en nékem is kene josolni testvereim...

segijjjetek en néekem...

envelem mi lesz, sikerul a tervem es ez a kerdesem ezzel mi a velemenetek?

[link]

2012. máj. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 yossarian44 ***** válasza:

Az angolok semmiképp sem hívják "closed mind"-nak azokat, akiknek van annyi esze, hogy maguk mögött hagyják a mágikus gondolkodást.


Amire te gondolsz, az a "closed minded". Nagyon nem ugyanaz.


Az olyan embernek az a neve, akik nem nyitottak semmi újra. Az asztrológia, és az arra épülő jóslás évezredes, nagyon régi átverés, azok hiedelemvilága, akik képtelenek elfogadni az élet túlzott bonyolúltságát, ezért egy ilyen egyszerű, és gyerekesen primitív módon próbálják megmagyarázni, irányíthatóvá tenni, és áttekinteni.


Az már viszonylag új, hogy bebizonyosodott ennek az egész sarlatánságnak a hamis volta, csak sok embernek ugye nem eléggé nyitott a gondolkodása az újdonságokra, ezért dédszüleik babonáihoz fordulnak.


Továbbá eléggé jó az egész még arra, hogy az ember hárítsa a felelősséget, gondolva hogy sem ő, sem más nem felelős az eseményekért, a "csillagokban lett megírva", vagy "így lette megjósolva", "így akarta Isten/a Sors" ezzel levéve egy döntés, vagy egy kellemetlen következmény terhét a vállukról.


Ha ilyen kérdést teszel fel, akkor nyilván gondolkodsz azon, hogy elhagyd, illetve lenne rá valamilyen okod, és az esetleges döntésedre válsz igazolást valamilyen természetfelett forrásból.


Ez egy nagyon súlyos tévút, az emberi élet kissé komplikáltabb annál, minthogy a millárd fényévekre lévő gázóriások Földről figyelt elhelyezkedése bármilyen választ is adjon a hogyanokra és a miértekre.

2012. máj. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
19%

ez nekem solt jo kodolt csoveg

sakhogy... en mir magadon kivul vagyok mivel, megtetttem azt amit lehet nem kollet vona

semi ilesmi nem letezik, az hog az erdo szelet resketunk az igen...de a cilagok meg haluska...az mar haluska

ne bomolj mindketen gyakaroljuk sajat magunkunk a vilag igazsagat

emlekszek egyszer ecaka, en majdnem belerepultem a ganajba

es aki velem volt 1 het utan mar nem emlekezett ra

2012. máj. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 yossarian44 ***** válasza:
60%
Előző, ne haragudj, de mivan?
2012. máj. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!