Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Valaki nem tudna ajánlani egy...

Valaki nem tudna ajánlani egy megbízható jósnőt, vagy látót Kecskeméten? Aki nem csak azt mondja amit hallani akar az ember, vagy csak beszél általánosságokban, ami vagy bejön, vagy nem. Valakinek volt már pozitív tapasztalata egyáltalán ilyen téren?

Figyelt kérdés
2012. jún. 15. 23:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia !


Kecskeméten a KecskeJósda van 5 helyen a városba ( a városról kapta nevét) nézz utánuk nagyon jók nekem mindig bejön amit mondanak ( én pesti vagyok de itt is működik ha jóltudom 3-4 üzletük

2012. jún. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tisztánlátó vagyok szívesen segítek ha gondolod
2012. júl. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
az mit takar magában hogy tisztánlátó? meglátja a közeli jövőt, vagy a lehetséges utakat?
2012. júl. 9. 12:50
 4/5 anonim ***** válasza:
közeli és távoli jövő is jól látható- az előző voltam
2012. júl. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Jósnőt már ajánlottak, de nem voltam még, megkérdezhetem hogy hol laksz? és mennyi ideig tart nálad egy jóslás? privátban is megírhatod.
2012. júl. 10. 23:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!