Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Azonnal pozitív lett a terhess...

Azonnal pozitív lett a terhességi tesztem, de augusztusban lejárt. (Csak ilyen volt itthon. ) Mennyire megbízható így az eredménye?

Figyelt kérdés
2011. szept. 12. 08:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
vegyél egy màsikat az a biztos
2011. szept. 12. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem működnie kell,hisz évekig tárolják egyébként is, tehát 1 hónap ide vagy oda nem oszt nem szoroz.


Ez kb olyan lehet hoyg a tegnapi "lejáratú" joghurt még azért ma ehető...

2011. szept. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, én is így gondolom, hogy ha még két hete sincs, hogy lejárt, és a kontroll csík is piros, akkor szerintem működik. Persze veszek ma új tesztet, de azzal csak holnap tesztelek és addig is jó lenne valamit tudni/tudni vélni, hogy reménykedhetek-e vagy egy ilyen eredmény úgyse jelent semmit...
2011. szept. 12. 09:22
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan tesztelhetsz délután is.
2011. szept. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen másik teszt!! Én már ma tesztelnék és ha az is pozi akkor lehet örülni. Én saját példámat tudom csak, két évig minden hónapban jártam ugyan abba a gyógyszertárba teszteket venni, mindig reménykedtem de semmi, már a gyógyszerésznő megszánt egyik alkalommal és adott egy zacsiba öt doboz lejárt szavatosságú tesztet, el kell mondjam egy hónapja jártak le, és három halvány de piros lett, tehát pozitív, kettő meg nega, majd megcsináltam azt ami nem járt le amit ott vettem és az bizony egy nagy negatív lett, soha többé nem csináltam lejárt szavatosságút. Ennek ellenére lehet babás vagy, és neked a ténylegeset mutatja ezért csinálj másikat.
2011. szept. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Persze, csinálok másikat, addig is reménykedem :-)

köszönöm a válaszokat!

2011. szept. 12. 10:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!