Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Hogyan fejlesszem tovább a...

Hogyan fejlesszem tovább a képességem? (Folyt. Lent)

Figyelt kérdés

nagyon sokszor van hogy megérzek dolgokat,és be is jönnek !

Jó lenne ha kitudnám fejleszteni ezt a képességet és akkor használni amikor én akarom.


Kérlek titeket. Normális válaszokat írjatok. A bunkók, a szkeptikusok kíméljenek!


2012. jún. 18. 17:59
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Igen, 45-55% között találgatásnak minősül, de ha átlagban 55 fölött teljesít, akkor az már halvány ESP jelenlétére utal. Azt hogy ez miként működik érdeklődés hiányában nem szokták tárgyalni:D A kutatók is főleg a mintavétellel vannak elfoglalva. (meg néha a katonai alkalmazással, de ez meg nem meglepő)
2012. jún. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Tom Benko ***** válasza:
@rejtelmesrengeteg: Bármilyen 10%-nál erősebb eltérés jó lenne, nem csak felfelé. Egyelőre minden mintavétel eredménye az lett, hogy a valószínűség marha gyorsan közelített az 50%-hoz, illetve a találgatáshoz. Mostanság már különösen nem is foglalkoznak vele éppen emiatt. Még a katonaságnál sem.
2012. jún. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Vannak még kísérletek, és eredményes kísérletek is vannak, csak nagyon kevés alany mutat az 50%közelinél magasabb átlagot, és nem tudják hogy ők miért, ezért a kutatás ugyanabban a fázisban tart mint 50 éve. És ez nem is nagyon fog változni mostanság. A jelenség hiába létezik ha nem tudják mérni, és nem tudják bármely alannyal rekonstruálni. De én például szeretek ilyen kísérletekkel játszani, bár az én átlagom olyan 40-45% között szokott lenni. Ez ilyen antitálentum dolog:D
2012. jún. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Hány elemű mintából jön ki ez a 40-45%?
2012. jún. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!