Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Talán nem kellene hinnem az...

Talán nem kellene hinnem az ilyesmikben?

Figyelt kérdés
Az előbb jósoltattam magamnak facebook-on és az jött ki, hogy ha szingli vagyok, akkor nyáron rámtalál a szerelem. Én ebben hiszek, bár lehet, hogy rosszul teszem, mert már számtalan alkalommal írt ilyesmit horoszkóp stb, mégse lett semmi. De ami mort más, hogy kb egy hete találkoztam valakivel, aki talán be is tudná tölteni ezt a szerepet, csak egy gond van vele, hogy 6 évvel fiatalabb nálam. Ez így, hogy én 2o éves lány vagyok, nekem kicsit sok... Remélem, nem rá gondolt a facebook-jósnő :))
2012. júl. 11. 15:25
 1/5 anonim válasza:
En nem hiszek ezekben,annyi ember oroszlan,vizonto,rak,kos ki-ki... attol fuggetlenul Rad fog talalni a szerelem :) kire hamarabb kire kesobb! 20 eves vagy,meg semmi sincs veszve,eldd az eleted...es kapcsoldd ki a szamitogepet,mozdulj ki,hatha radtalal a szerelem! :)
2012. júl. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem létezik jóslás, főleg nem facebook-on.

Az meg elég vicces lenne ha egy 14 fiúval randizgatnál 20 éves létedre. Nem a jósoltatni kell, meg a horoszkópot bújni, hanem ismerkedni, akár az utcán ha meglátsz vkit aki szimpi, akár egy szórakozó helyen, bárhol.

Ha a jóslatok beteljesülésére vársz, akkor még nyugdíjas korodban is szingli leszel.

2012. júl. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
épp erre készülök, itthagyni a számítógépet, egyedül :))
2012. júl. 11. 15:37
 4/5 anonim ***** válasza:
"épp erre készülök, itthagyni a számítógépet, egyedül :))" és ez idáig, hogy sikerült?
2012. júl. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Ezalor ***** válasza:

Kedves kérdező!


Valódi jóslást csak a témában jártas szakember tud végezni, egy gép, program vagy Facebook alkalmazás nem.


A mindenhol előforduló "napi horoszkóp" szintén hiteltelen hülyeség. A valódi horoszkóp nem így néz ki, ahhoz kell a pontos születési idő, óra-perc pontossággal, és egy szakember aki ebből kiszámolja az összes asztrológiai bolygó helyzetét, azok egymásra hatását, végül ezt kielemzi. Ez egy több órás, összetett munka, és minden egyes ember esetén egyedi.


Egyébként sem a horoszkóp, sem a jóslás nem a jövő megmondásáról szól, mert a jövő nincs megírva.


Üdvözlettel,

Ezalor

2012. aug. 16. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!