Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 1 hete késik a menzim, de...

1 hete késik a menzim, de mindig vigyáztunk (óvszer), ugyhogy nem hinném h terhes lennék, de nagyon ideges vagyok már. Szerintetek a nagy melegtől is késhet?

Figyelt kérdés
Pár napja van némi piros váladék, de még nem vér. A mnezesz előjelei megvoltak most is mint máskor (derékfájás, ingerlékenység), a derekam most is fáj és olyan mintha m9ndjárt megjönne. Amugy 3-4 napot szokott késni.
2012. júl. 9. 08:37
 1/4 anonim válasza:
Szerintem nincs okod aggodalomra, de óvszer mellett is lehetséges a baba, szóval szerintem ha nem jön meg 3 napon belül rendesen tesztelj!
2012. júl. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem para, ha az óvszer nem lyukad ki és rendesen használjátok, akkor az elég biztonságos, kb a legbiztonságosabb a hormonálison kívül. Csinálj egy terhességi tesztet, az megnyugtat, mert nálam már volt párszor, hogy annyira ideges lettem, amikor késett, hogy már attól nem jött meg, és ahogy megnyugodtam, hogy negatív, simán megjött...
2012. júl. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ma csináltam tesztet és negatív lett. Remélem megjön most már....
2012. júl. 9. 15:48
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem, elenyésző az esély a babára. Pláne egy negatív teszttel és óvszeres védekezéssel. Esélyes, hogy a meleg hatására kicsit megzavarodott a tested, hiszen ez a rendkívüli meleg eléggé igénybe veszi a szervezetet.
2012. júl. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!