Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Miért nincsenek betiltva a...

Sh0990th kérdése:

Miért nincsenek betiltva a jósműsorok?

Figyelt kérdés

Nem szoktam TV-t nézni, ezért szinte sokkolt, amikor megláttam, hogy mi megy néhány adón. Úgy értem pár éve is voltak ilyen műsörök, lehetett rajtuk nevetni, stb. De most már nemcsak 1-2 ember van, hanem kb 50-en, de komolyan! Mindegyiknek más-más a "specialitása". Ebből nekem az jön le, hogy mind megélnek ebből, ami pedig azt jelenti, hogy működik a rendszer, ami pedig aggasztó! Ráadásul meg sem erőltetik magukat, "mondjon egy keresztnevet és egy életkort..."

Nyilvánvaló, hogy kik a célcsoportjai ezeknek az átveréseknek, és az is, hogy ez nagyon nem etikus, a kérdésem ezért az, hogy nincsenek erre valamilyen törvények, szabályok, vagy hivatalos szervek akik ezt kontrollálják? Fogyasztóvédelem? Egyéb?


2012. júl. 31. 13:09
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Minden épeszű gondolkodásképes ember tudja hogy ezek a műsorok pénzért nem értéket valós dolgot közvetítenek!A jogban létezik a csalás pont ezt jelenti akkor miért lehet csalni?Függetlenül hogy aki ilyet mond hogy pénzenergia, az végtelenül korlátolt buta ember!
2012. júl. 31. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Pár évtizede volt egy szélhámos "halottlátó" aki pénzért látott!A TV csatornák összefogtak bemutatták a szélhámosságot és kinyírták a "látót" lehetetlenné tették hogy működjön. Erre mi történik most, megint látnak!!!
2012. júl. 31. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Nos, lehet amit most mondani fogok sok embernek nem fog tetszeni. Én bele látok a jövőbe egy bizonyos szintig, de hogy pénzért áruljam azt ami mindenki számára elérhető, vagy megszerezhető ráadásul, az ő személyes életében is turkáljak, etikátlan és erkölcstelen. Éppen ezért, a jós műsorok mindenki számára elérhetőek, és mindenkinek a szíve joga felhívni, vagy hinni benne, de kérdem én, miért pénzt pocsékolni olyanra amire a választ egy kis gondolkodással lehet tudni?

Az EZO TV-knek is meg kell élniük valamiből.

Nem csak ők téveszthetnek meg, hanem sok más árucikk is amire ugyan úgy kiadod a pénzt. A döntés mindenki előtt ott van, felhívja vagy sem, megveszi vagy sem.

Inkább a világot kéne okolni a hatalmas pénz keltette vágy miatt. Nem másokat, amit a szabad akarata miatt tett.

Engem nem érdekelnek az EZO TV-k, mert nem tartom valósnak ami ott lezajlik.

No remélem felszítom a tüzet az első mondatom miatt:D.

2012. júl. 31. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Nem olvastam végig a kommenteket, ezért elnézést, ha valaki már beírta.


Az még "rendben van" (nagyon nincs rendben), hogy "mondjon egy keresztnevet és egy életkort..." De mikor már fantom gerincműtétet is végeznek 10 percen keresztül néma kussban! Na ez az igazi pofátlanság. Aztán belemagyarázza szegény idős asszonynak/úrnak, hogy jobban lesz ettől, emiatt nem fog elmenni orvoshoz és ez lesz a vége szerencsétlennek. Fantom gerincműtét... butitájm.. Érdemes beírni youtube-ba...

2012. júl. 31. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

Én is egyszer megnéztem egyet, de csak annyi volt benne szánalmas, hogy csak 50 év feletti öreg nők hívják fel.

Úgy látszik már nem tudják mire költeni a pénzüket.

Kiábrándító

2012. aug. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Ezalor ***** válasza:

Kedves sh0990th!


Én magam szakszerűen foglalkozom jóslással, sorselemzéssel, és engem is felháborítanak ezek a műsorok. Az ilyen és ehhez hasonló csalók miatt kell nekem előítéletekkel szembe néznem, az ilyenek miatt van rossz híre a jós szakmának és hiszik sokan azt hogy minden jós csaló. Eleve, a valódi jóslás teljesen másképp működik, szó sincs arról hogy az emberek jövőjét próbálnánk megmondani, hanem kérdésekre keresünk választ, tanácsot adunk, segítünk.


Én is azt szeretném ha ezeket a műsorokat betiltanák, de mivel olyan pénzeket keresnek egyes emberek ezzel amiről egy tisztességes jós nem is álmodhat, így ere sajnos nem sok esély van.



Üdvözlettel,

Ezalor

2012. aug. 16. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!