Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Ki nézi ezt a rengeteg jósos...

Ki nézi ezt a rengeteg jósos műsort az rtlen és a TV2-n?

Figyelt kérdés
Valakit ez érdekel? Szerintem ennél mélyebbre már nem is süllyedhetnek a tévék.

2012. szept. 7. 12:55
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
2012. szept. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is leginkább nyugdíjasok nézik.

Egyébként a tévék valóban mélyre süllyednek vele, de ha belegondolsz, egy nap alatt olyan jövedelmük van belőle, mint egy átlagembernek 1 hónap alatt...

2012. szept. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 Antimod ***** válasza:
A gagyi tv-ken általában mindenből a gagyi megy. Ez sem kivétel.
2012. szept. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
Szerintem nem az ezotéria célzatos lejáratása volt a cél, bár kétségtelenül ez lett az eredménye. Egyszerűen mindig lesznek emberek, akik nem gondolkodnak, és most éppen az ezotéria terjedt el annyira, hogy agytalan műsorokat lehessen belőle gyártani. Ennél tényleg csak az lenne fájdalmasabb, ha Egely tudományos-ismeretterjesztő műsorokat tartana....
2012. szept. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%
Marcus a tisztánlátó buzeráns hatalmas. Igéző tekintete, ritkás szempillái, másodpercenkénti 10 pislogása, délceg külseje párját ritkítja. Nem értem, hogy ezek a buzeránsok miért verhetik át büntetlenül az embereket. 10 mrd Ft / év amit összeharácsolnak ezek a sz@rf@szuak.
2012. szept. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
2012. szept. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim válasza:
én nagyon cejetem
2012. szept. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
A naív, butuska emberek. Sajnos amit ott művelnek, az a szakma szégyene.......
2012. szept. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:
Kösz a linkeket, nagyon jók voltak :)
2012. szept. 7. 18:38
 20/29 anonim ***** válasza:
100%

Az a paródia nagyon jó, de nem sokban különbözik az eredetitől. Tényleg vannak ilyenek benne hogy fényjáró... ez a műsör önmaga paródiája.

Ha kirabolnak egy idős embert akkor az aljas bűntény, ha a tévében rabolnak ki ezreket akkor az biznic.

2012. szept. 8. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!