Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Mi a véleményetek Neo-ról?...

Mi a véleményetek Neo-ról? Jósolt már nektek, és ha igen, akkor bejött?

Figyelt kérdés

2012. szept. 11. 00:29
 1/6 A kérdező kommentje:
Valaki olyan is válaszolna, aki komolyan veszi a kérdést?! Köszönöm előre is!
2012. szept. 11. 12:31
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Valami maró cinikusat akartam írni, de ha tényleg szeretnéd, itt egy komoly válasz: Neo és az összes többi tévés ezóhuszár csupán a pénzedre áhítozik. Neki az ott a munkahelye, ez az ő dolga, hogy a csatornának és a műsornak pénzt és sajnos balekokat szerezzen. Ha bárkinek is van ott bármiféle képzettsége, az vagy nagyon minimális, bulvármagazin szintű mesterség, vagy eladta önmagát az anyagi világnak (főként a pénznek) és "fentről" megszűnt irányába minden támogatás. Olyanokat mondani, mint ők (70 felett ízületi probléma, szerelmesnek gyomorbántalom) bárki tud, aki csak egy kicsit is ért az emberekhez, vagy a manipulációhoz.
2012. szept. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a 4. válasz írójának, hogy elmondta a véleményét. Nem azért tettem fel a kérdést, mert azt várnám, hogy valaki dicsérje őt. Tapasztalatokra és véleményekre vagyok kiváncsi, legyen az negatív vagy akár pozitív. :)
2012. szept. 11. 18:20
 4/6 Ezalor ***** válasza:

Kedves kérdező!


Nem rég mesélte el nekem valaki a személyes tapasztalatát az Ezo TV-s Neo-ról.


Eddig is többször leírtam, hogy az Ezo TV-ben és minden más TV-s jósműsorban egytől egyig csalók, vagy legalábbis gerinctelen kontárok ülnek. Az a műsor amit ott lerendeznek egy szánalom, semmi köze a valódi jósláshoz. Az nem így működik. Ahogy a 4-es válaszoló is mondta, ez csak és kizárólag a nézettségről és a pénzről szól. Véleményem szerint kimeríti a büntető törvénykönyv jó pár paragrafusát is, többek közt a csalást.


Szóval aki ilyesmiben részt vesz,az nem valószínű hogy privát "praxisában" bármivel is gerincesebb vagy hozzáértőbb volna.


A nekem elmesélt tapasztalat a következő volt:


Az ügyfél horoszkóp elemzést kért, de csak jóslást kapott, ami arról szólt hogy össze-vissza rémisztgette Neo olyan baromságokkal hogy a párkapcsolata tönkre fog menni, és nem fog mást találni, stb. Mindezeket tényként közölve.



Kezdjük ott, a (valódi) jóslás NEM a jövő megmondásáról szól! A jövőt NEM lehet előre megmondani, mert NINCS megírva. A valódi jóslás egy problémamegoldó, kérdésfeltáró, elemző folyamat. Lényege az, hogy az ember az élethelyzetének, és a különféle eseményeknek, hatásoknak a jobb megértésén keresztül kézbe vehesse a saját sorsának irányítását.


A jövendőmondás ennek az ellenkezője, úgy adnak elő valamit mintha az már el lenne döntve, pedig nincs. Aki a jövendőmondást elhiszi, az igen könnyen önbeteljesítő jóslattá teheti, ami meg sem történt volna ha nem hisz benne. De ami még rosszabb, az a kontár jósok akik tényleg látnak valamit, de nincsenek tisztában a fentiekkel, és egy lehetséges jövőt festenek le kész tényként, amivel, ha a kérdező ezt elhiszi, azt akadályozzák meg hogy változtatni tudjon rajta. Ez szakszerűtlen, felelőtlen kontármunka ami sokkal többet árt mint használ.


A baj csak az, hogy a valóban hozzáértő jós nagyon kevés, és aki nem ért hozzá annak nagyon nehéz megítélnie ezt, általában jobb esetben is csak a jóslás végén jön rá az egyszerű ember hogy átverték, de akkor már késő és úszott a pénze.


Üdvözlettel,

Ezalor

2012. szept. 22. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 hosszúhajú ***** válasza:

4. - nem írtad meg, bejött-e a jóslat.

Neoról: Személyesen is találkoztam vele, nagyon kedves. Egy pár évvel ezelőtt még létezett ingyen jóslás email-ben - persze csak pár mondatos. Neo többször jósolt nekem - szóval ebben az esetben nem a pénzre ment ki a játék. Az ottani kérdésfeltevők visszajelzését olvasva, elég helytálló dolgokat mondott, a saját kérdéseimmel kapcsolatban pedig azt tapasztaltam, hogy nagyon jól látott meg dolgokat, főleg olyan jelenben lévő dolgokra világított rá, amit egy szóval sem mondtam neki, mégis tudta. De amit rövidebb intervallumban látott beteljesedni, az a valóságban azért több ideje várat magára- mert még mindig csak alakul.

Kérdező - végül kérdeztél? és neked bejött?

2013. dec. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nekem nem jött be, amit jósolt. :) Azt szűrtem le Neoról, hogy ért az emberekhez, és viselkedésből, kinézetből stb, nagyjából le tudja olvasni, hogy ki milyen lehet, illetve, a kérdéseivel is sok mindent megtudakol, ezeket lehet tanulni...A naivabb embereknek persze ezek a dolgok nem tűnnek fel. :P Egyébként a jóslata alapján nekem külföldön kellene lennem most, és a párommal külön. Szerencsére egyik sem jött be. :) Amúgy, szerintem Neonak elég rossz a kisugárzása, és nem hiszem, hogy annyira jóindulatú ember...Ha az lenne, akkor tisztességes munkája lenne!
2013. dec. 15. 01:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!