Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Voltatok már jósnőnél? Bejött...

Voltatok már jósnőnél? Bejött amit jósolt?

Figyelt kérdés
2009. jún. 29. 21:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
65%

Nem voltam még és nem is akarom tudni mit mondana. Jobb így elrejtve a sorsunk, mert NEM LEHETNE! végigcsinálni az életünket ha tudnánk előre mi következik, mert olyan sok a fájdalom benne...

Arra nem gondoltál még, hogy nem véletlen hogy semmit sem tudunk előre az életben?

2009. jún. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
23%

Első vagyok. Fránya egy emberi tulajdonság a kíváncsiság! Érdemes azon is elgondolkozni hogy jobban érzed-e magad attól, hogyha megtudtad amit akartál? Szerintem nem. Sőt még talán bűntudatod is lesz mellette, hogy miért tettem én ezt meg. Pl.ha megnéznéd titokban a párod e-maileit. Mindenképp rossz érzés, mert vagy azt tudod meg hogy megcsal, vagy hibáztatod magad hogy mit szólna Ő hozzá ha ezt megtudná és kiderülne hogy titokban kifigyeled a magánéletét. De ez csak egy példa volt. A jósnő meg azt mond amit akar, viszont az igazat nem az biztos mert ő is csak egy ember a sok közül, honnan tudhatná pont a te életed???

Az tudja csak aki megírta! És ez a Teremtőnk! :)

2009. jún. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
79%
Én voltam...nekem kártyából jósolt...a következő 2hónapt mondta és nem minden részletét,nemhogy úgy alakítom az életem,ahogy ő mondja...és minden bevált...a szerelmi életemmel kapcsolatba..elmondta hogy megyunk szét a párommal és persze hogy nemsokára jön egy sokkal jobb,kedvesebb ember...igy is történt...azt is mondta hogy apukámnak melyik fog jobban tetszeni,megkérdeztem apukámat és tényleg igazat mondott... :))))
2009. jún. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
93%
Én volt. Kártyából jósolt. Hát nagyából bejöttek amit mondott..:) Nagyon érdekes volt. És jó tapasztalat volt. Nem is volt olyan drága.
2009. jún. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
88%
Akiknek bejött: hol és mennyiért voltatok?
2009. jún. 29. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
33%
Nem voltam, és nem is hiszek benne! Mindenben hiszek a jósoláson kívul... És nem létezik olyan, aki megírná elore az életunket. A sorsunkat mi magunk írjuk, és nem a Teremto, az Isten, nevezzuk akárhogy is! A teremtok mi vagyunk az életben, saját magunk istenei!
2009. jún. 29. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
73%

egyszer voltam,részben bejöttek amiket mondott,részben nem,amúgy 5ezerért jósolok neked én is,el se kell jönnöd,csak küld a csekket:)

na jó ez vicc volt,de kb ennyit ér a dolog,mintha én írnék neked valamit

2009. jún. 30. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Én is voltam már de nem jött be semmi:(Lehet csak hozzá nem értő jósnőnél voltam.
2009. jún. 30. 10:08
 9/15 anonim ***** válasza:
77%
ez olyan, hogy akkor jön be ha hiszel benne. ha bebeszéld h igen, a jósnő is megjósolta, szakítunk, akkor úgy állsz mindenhez, a párod is látja hogy már nem vagy a régi, így tényleg szakítotok.
2009. jún. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
66%
Voltam sajnos, nagyon rosszakat mondott évekre előre (kártyából, tenyérből és horoszkópból is), teljesen tönkretett, és a végén semmi nem jött be belőle. A sorsodat te alakítod és nem pusztán elszenveded. Egy jós például azt mondta nekem, hogy ő csak a körülményeket látja és az illető személyiségét, és a kettőből kikövetkezteti, hogy az illető hogy fog reagálni az adott szituációra. Aztán persze reagálhat másképp is. A horoszkópból is maximum ezt a verziót tudnám elhinni, de az egésszel nem foglalkozom már.
2009. júl. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!