Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Szellemidézés profik segítsége...

Szellemidézés profik segítsége segíthet?

Figyelt kérdés
Valaki tudna mondani egy hivatásos médiumot aki tényleg jó? mert nagyon szeretnék el menni 1-hez mert a barátnőm tragikus hirtelenséggel elhunyt, és rengeteg meg válaszolatlan kérdésem van amire jó lenne választ kapnom ha lehet és ha van rá mód esetleg tapasztalatok is.

2012. szept. 17. 16:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Akármelyikhez mégy, mind fog valami olyasmiket mondani, amit hallana akarsz. Ebből élnek.
2012. szept. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 nagylzs ***** válasza:

Keresd a válaszokat magadban. A médiumok nem megbízható forrásai az információnak. Még ha mond is valamit egy médium, soha nem fogod megtudni hogy volt-e valami alapja.


Sokkal nagyobb probléma, hogy elhunyt a barátnőd. Részvétem!

2012. szept. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
részvétem. De a médium azt fogja mondani tényleg, amit hallani akarsz, "ő így boldogabb", "szeret téged", "vár rád" meg ilyenek. De a vigasztaló, hogy a válaszok benned vannak, csak meg kell találni őket (és ez nem hülye szöveg, hanem az én saját kis élettapasztalatom).
2012. szept. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommenteket majd még írok én is 28 vagyok túl tudom tenni még magam ezen? És ha tud valaki 1 jó hiteles médiumot az kérem irjon
2012. szept. 17. 22:03
 5/8 anonim ***** válasza:
A barátnőd keresztneve Erika volt vagy Edina?
2012. szept. 18. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 nagylzs ***** válasza:
Azt hogy "túlteszed magad rajta", úgy kell érteni, hogy fel tudod-e dolgozni? Jó esélyed van rá. Szinte minden ember találkozik a halállal, és mindenki feldolgozza valahogy. Valamit biztosan tudsz ebből is tanulni. Bár a halál sokszor nagyon értelmetlennek tűnik.
2012. szept. 18. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Más neve volt nem írnám le de teljesen más neve volt és az is nehéz hogy külföldön halt meg :(
2012. szept. 18. 10:24
 8/8 Ezalor ***** válasza:

Kedves kérdező!


Részvétem.


Azonban a szellemidézés a lehető legrosszabb dolog amit csak tehetnél. Amikor valaki eltávozik, a lelkének tovább kell lépnie, az új élet felé, ha megpróbáljátok megidézni, azzal csak árthattok neki. Ráadásul elég kicsi az esélye hogy sikerül, nagy valószínűséggel inkább egy olyan lény (vagy több) figyelmét hívjátok fel magatokra, akik mások energiájából táplálkoznak. A fájdalom kifejezetten jó táplálék az ilyen élősködőknek, és valószínűleg utána még sokáig nem hagynának békén.



Azonban egyvalamit tudok ajánlani. Egy valódi, hozzáértő jós válaszolhat a kérdéseid egy részére. A valódi jóslás a közhiedelemmel ellentétben nem a jövő megmondásáról szól (azt nem is lehet, mert nincs előre megírva) hanem kérdésekre keres választ. tehát ekképp alkalmas arra, hogy feltedd ezeket a kérdéseidet, bár azt nem lehet garantálni, hogy mindenre választ kapsz, több okból sem. Egyrészt azért, mert van hogy valaminek egyszerűen nem érkezett még el az ideje, vagy amit jobb nekünk ha nem tudunk, másrészt sokszor nem egyértelmű a jós számára sem valami, és akkor jobb inkább semmit nem mondani, mintsem találgatni és esetleg hülyeséget mondani.

A nehéz csak az, hogy valóban hozzáértőt találj.



Üdvözlettel,

Ezalor

2012. szept. 22. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!