Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szellem idézés otthon lehetséges?

Szellem idézés otthon lehetséges?

Figyelt kérdés
Tudna nekem valaki segíteni szeretném a barátnőm szellemét meg idézni és érdekelne mit és hogyan kell tennem/nünk az elő készületek és az egész folyamat sikeres legyen?

2012. szept. 11. 01:11
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
97%
Nem játszanék az ilyesmivel a helyedben. A szellemek nem véletlenül lesznek dühösek,ha ilyen idézgetésekkel megpiszkálják őket! Hagyjátok a szellemét békén!
2012. szept. 11. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
96%
én személy szerint nem igazán játszadoznák ilyesmivel,elég veszélyes is lehet,a investigation dicovery-t ha nézed elég sok bajt tudnak okozni,és elég nehéz utána megszabadulni tőlük,te tudod mit csinálsz de szerintem előtte tájékozódj a fent emlitett csatornán vagy valamelyik másikon,esetleg nézd meg a paranormal-t utána döntsd el hiányzik-e ez neked
2012. szept. 11. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
34%

van egy érdekes összefüggés:

többnyire azok hisznek ebben az egészben, akik még írni sem tudnak helyesen. vajon mi lehet ennek az oka?

2012. szept. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat válaszolnék rájuk: ez természetes ,hogy előtte tájékozódom. Vagy egy profit keresek fel csak annyi mindent nem mondtam el neki, és könnyítene a lelkemen ugyan is 2 napja hunyt el :( és jelen pillanatban a helyesírás a legkisebb problémám :(((
2012. szept. 11. 13:42
 5/24 anonim ***** válasza:
79%

én vagyok, aki a helyesírásodba belekötött.

Ez esetben bocs a dologért, részvétem.:(

Neten sok infót találsz a dologról, van bőven irodalma.

Ha lesz valami eredménye, kérlek írj egy privátot. (nem hiszek benne, de kíváncsi vagyok, mit tapasztalsz)

2012. szept. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
részemről is nagyon sajnálom! :( én is szivesen fogadom priviben a fejleményeket! én is hitetlen vagyok e téren de az élet tele van meglepetésekkel!
2012. szept. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Ne idézz!!!

Olvass utána, nagyon veszélyes!

Ha valami közlendőd van neki, akkor mondd ki hangosan, búcsúzz el tőle, gyászold meg, de ne idézd meg!

Nagyon sajnálom, ami történt vele és veled, de idézni a lehető legrosszabb!

2012. szept. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

szerintem se idézd meg, mert ne adj Isten még valami mást is megidéznél véletlenül, aztán nézhetsz. de ha bármit csinálnál, légyszi nekem is írj privit, engem érdekel az ilyesmi, és hiszek is bennük. ;)

őszinte részvétem, és sok kitartást kívánok!

2012. szept. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Főleg egybeírva: szellemidézés. Sok sikert :)))
2012. szept. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzá szólásokat folyamatosan írni fogok bármi van, egyenlőre a képe mellé tettem 2 gyertyát a szoba ablakok zárva a lélegzetemet vissza fojtom és a gyertya lángok a kép felé égnek és a nagyobbik vibrál is és érzem a jelenlétét :(
2012. szept. 11. 22:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!