Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Lett már baja valakinek a...

Lett már baja valakinek a mágia, okkultizmus, szellemidézés, stb. miatt? Ha igen, akkor mi bajotok lett, vagy mi történt? És hogy lett vége?

Figyelt kérdés

2012. aug. 23. 10:24
 1/9 anonim ***** válasza:
nekem soha semmi bajom nem lett tőle!Igaz csak annyira próbáltam ki működik-e,de nincs semmi ilyesmi!
2012. aug. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szellemidézésből annyi bajod lehet, hogy összeszedsz egy megszállót, amitől aztán lehet hangulatváltozásod (rossz kedv).
2012. aug. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Diszgráfiás lettem. Ha nem tudnád, ez azt jelenti, hogy írásban felcserélem a betűket.
2012. aug. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
59%
Nem. Pedig rendszerint pont olyan dolgokkal szoktam próbálkozni, amire az itteni hobbi ezósok azt mondják, hogy "ne csinád' mert meghósz'!".
2012. aug. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Illetve, ha valaki felkészületlen/meg van benne a hajlam, irányított testen kívűli élmény okozhat tudathasadást.
2012. aug. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
42%
Túl sok babot ettem és megidéztem egy nagy dzsinnt!
2012. szept. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Ezalor ***** válasza:

Kedves kérdező!


A mágia (és vonatkozó területek) nem játékszer, komolya felkészülést és háttértudást igényel az hogy biztosan, felelősségteljesen és helyesen használjuk.


Nagyon sok módon lehet vele bajt okozni, magunknak is és a környezetünkben lévőknek is a kontárkodással.


A különféle betegségek, lelki problémák, depresszió, paranoia, allergia, emésztési gondok például tipikus eredményei lehetnek.


Hogy egy extrém esetet említsek, ismertem olyan embert aki fekete mágiával és átkozódással próbálkozott, aminek az eredménye az lett, hogy saját maga három, egyenként is potenciálisan halálos betegséget kapott. Az egyik a rák volt, a másik kettőre nem emlékszem.


A szellemidézés pedig az egyik legrosszabb ötlet.



Szóval azt javaslom, akit érdekel a téma, kezdjen tanulni az alapoktól mielőtt olyasmibe nyúl bele amit nem ért és aminek a veszélyeit nem tudja felmérni.


Üdvözlettel,

Ezalor

2012. szept. 19. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Potenciális halálos betegség?

"Az egyik a rák volt"+ a másik kettő meg az impotencia és az autó elütése... jaj, hová kerültem!

2012. szept. 19. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A Fekete ***** válasza:

Azelőtt sosem volt pánikrohamom. Nekem nem érte

meg.

2013. szept. 8. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!