Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Van itt olyan aki idézett már...

Van itt olyan aki idézett már szellemet? Nem az érdekel hogy sikerült-e, hanem hogy hogyan próbálta?

Figyelt kérdés
Még egyszer leszögezném, hogy nem az eredmény érdekel, vagy hogy léteznek-e, hanem hogy MIT csináltatok pontosan. Amúgy hozzátenném, azért érdekel, mert a barátnőm szeretné kipróbálni velem, (ebben az a poén hogy egyikünk se nagyon hisz bennük) és szeretnénk találni erre egy módszert. Ő csak azért szeretné, mert imád félni, de pl a horrorfilm neki ahhoz nem elég :D Egyszer elmentünk moziba ilyen horrort nézni, és ő egy kicsit elszunyókált. Szóval, szeretné kipróbálni, ezért a legkísértetiesebb mód kéne, az értelmes és nem támadó válaszokat köszönöm.

2012. aug. 28. 11:40
 1/10 anonim válasza:
Nem mondom meg, mert ez nem játék. Mi is viccből csináltuk, hát jól sikerült. Hidd csak el, hogy vannak!
2012. aug. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mindegy, azért köszi a választ. De hát mi történt? Mit csinált a szellem?
2012. aug. 28. 12:22
 3/10 anonim ***** válasza:
Mi úgy csináltuk, hogy leoltottuk a szobában a villanyt, mindhárman (barátnőim és én) bebújtunk egy nagy lepedő alá, felkapcsoltuk a zseblámpát, kinyitottuk a könyvet, amiben a Ferenc Józsefről készült festmény volt és a kép fölött háromszor elismételtük, hogy "Ferenc József jelenj meg!" Aztán azt is mondtuk, hogy "Ferenc József, koppants kettőt ha itt vagy, hármat ha nem" na anyám ennél a résznél kezdett szakadni, ugyanis ekkor nyitott be a szobába. Így csináltuk. Mellesleg hat évesek voltunk.
2012. aug. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
XD hármat kopogjon ha nincs ott? XD szóval mondom, csak a kísérteties hangulatot akarja elérni.
2012. aug. 28. 12:49
 5/10 anonim ***** válasza:
szellemek nem léteznek.csak reptoidok!
2012. aug. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
2012. aug. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

XD tudom tudom de személyes 'élményekre' voltam kíváncsi.

[link]

2012. aug. 28. 17:06
 8/10 anonim válasza:
mit keres a kulcsszavaknál a nutella ?:'DDDDD
2012. aug. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Örülök hogy észrevetted. A kutyámat hívom így, és itt piszkált meg bosszantott a kérdés írásakor, ezért odaírtam :) Ja és azért hívják Nutellának mert mikor ideérkezett levert egy nutellás üveget :D
2012. aug. 29. 16:38
 10/10 anonim válasza:
Hát mi úgy csináltuk, hogy este kiementünk a teraszra ( hogy nehogy a házban maadjon egy szellem) csináltunk quija táblát, fogtunk egy feles poharat és azt használtuk. Gyújtottunk 3 fehér mécsest, és elmondtuk a miatyánkat. (füstölő nem kell, azt csak elfüstöli a szellemeket) Rátettük gyengén mind3-an az ujjunkat a lefordított pohárra, és kérdeztük hogy ott van-e. Egyébként sikerült. Bár tudom hogy nem erre vagy kíváncsi. ( csak akkor működik ha tényleg hiszel benne) miután már nincs több kérdésetek, el kell tőle köszönni, és el kell fújni a gyertyákat.
2012. szept. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!