Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Nem tetszik a pasi, de össze...

Nem tetszik a pasi, de össze kell vele jönnöm. Mégis hogy vegyem rá magam?

Figyelt kérdés

Még nyáron megkérdeztem egy jóst, hogy mikor talál rám a szerelem, azt válszolta , hogy a nyár végén - ősz elején találkozok valakivel, akivel már jól alakulhatnak a dolgok, aztán pár napra rá egy másikat is megkérdeztem nem mondtam el neki, hogy mit mondott az előző, de ő is azt mondta , hogy ősszel rám talál a szerelem és , hogy egy idősebb férfi személyében talál rám, szőkésbarna haja van. Nos találkoztam is vele, az utcán szólított le, de nem jön be.Ez lenne a szerelem , amit jósolt? Stimmel az idő is, mert még szeptember se volt mikor leszólított, idősebb és szőkésbarna haja van :S

Jó tudom hülye vagyok, de szinte minden stimmel, csak én nem akarok vele lenni.Vagy később lehet meggondolom magam és mégis ő lesz az? Most ezt el se tudom képzelni.


2012. szept. 18. 10:32
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
94%
Ne butáskodj, kislány... A szívedre hallgass, és ne a jósokra! Ha ő (lenne) az igaz szerelem, éreznéd! Tartsd nyitva a szemed, a lelked, a szíved, és tudni fogod, mikor köszönt be A Szerelem!
2012. szept. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Mennyivel idősebb? Mert ha te 19 éves vagy, ő meg mondjuk 54, akkor szerintem kizárt.

Anyukámék között pl.7 év van, az se kevés, de ott működik.

2012. szept. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Felejtsd el, a hülye jòsokat, az ostoba tanácsaikkal együtt!Az számít mit érzel!
2012. szept. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

én 22 vagyok , szerintem a 30-hoz közel, pontosan nemtudom, mert még csak néhányszor beszélgettünk.meg ha meglát az utcán, de messzebb vagyunk, akkor hangosan odaköszön.hát még csak ennyi.

és tudom, nem kéne ilyenekbe hinnem, csak pár hónapja iszonyatosan el voltam keseredve és nagyon sok jóst felkerestem , mostmár rendesen össze is kavartak.

2012. szept. 18. 11:00
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Már bocsika, de ha egy jóslás miatt akarsz egy pasival összejönni aki nem is tetszik neked, akkor te nem vagy normális. Akkor meg is érdemled a sorsodat.
2012. szept. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Kérdezz meg még egy jóst, hogy mi történik, ha nem jössz össze vele.
2012. szept. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 Srapnel ***** válasza:
Feladat: jósokat egyszer s mindenkorra elfelejteni, azzal a férfival összejönni, aki testben és lélekben akkor és ott megfelelőnek tűnik.
2012. szept. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Lehet a jósok küldték rád. Nem viccelek. Hallottam, hogy ezek a jósok ismerik egymást és az ilyen potenciális ügyfelekről adják lefele egymásnak az infókat, szóval egymást segítik. Nem lepődnék meg ha valami összeesküvés lenne a lehúzásodra vagy ilyesmi. Mivel hogy tényleg érdekes véletlen, de a lelked nem hazudhat ő mondja az igazat.
2012. szept. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Atyaúristen. Azért járnál vele, mert egy "jós" azt mondta?


Nem gondolod, hogy ez így "önbeteljesítő jóslat", és tulajdonképpen az van, hogy a jós azt mondta hogy ezzel KELL összejönnöd, te meg szépen meg is teszed, nehogy ne jöjjön be a jóslat?


AGYRÉM!

2012. szept. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 nagylzs ***** válasza:

Előszöris, senkivel nem KELL összejönnöd. Még azzal sem aki tetszik neked. Azzal meg pláne nem, aki nem tetszik. :-)


Azután azt próbáld megérteni, hogy a jósdába járással a saját szabadságodat adod föl. Belegondoltál már, hogy a szabadság amit kaptál ebben az életben, az nem ingyen van? Felelősséggel tartozol a saját életedért. A lehető leghatásosabb módon kell kiaknáznod a benne rejlő lehetőségeket. A szabadságodat jóra kell használnod. És hogy mi a jó, azt a legjobb tudásod szerint kell eldöntened. Aztán ha hibázol, akkor tanulnod kell belőle. Fejlődni csak így lehet: hibázással és tanulással.


Ha hagyod hogy egy jós mondja meg, hogy kit kellene szeretned és mit kellene csinálnod, akkor azzal önként feladod a szabadságod. De a jós nem tudja hogy mit kellene tenned. Még Isten se tudja. Mert ez a Te életed, és neked kell élned. Arról meg ne is beszéljünk hogy mit KELL tenned. Azt még Isten se mondhatja meg, hogy mit KELL tenned. (Ez ellentmondana annak, hogy szabadságot kaptál tőle.)


Természetesen a szabadságod lehetővé teszi, hogy átengedd másnak a döntést. Ha átengeded másnak a döntést, azzal egy dolgot biztosan elérsz: nem fogsz tanulni a hibáidból. De attól még hogy átengeded másnak a döntést, a tetteid következménye, és a felelősség a tiéd marad. Ha rosszul jössz ki egy ilyen "kényszer" kapcsolatból, akkor Te fogsz szenvedni miatta. Nem a jósod.


Ha most ezt nem látod be, akkor tedd meg! Gyere vele össze! Aztán ha mégis rossz vége lesz, akkor gondolkozz el azon, hogy ez kinek a hibája volt, és hogy ki az aki végül az árát megfizette.

2012. szept. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!