Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Félénk lányok! Ha tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félénk lányok! Ha tetszik nektek valaki, milyen jeleket adtok?

Figyelt kérdés

Szerintetek?

Egy csaj ezeket csinálja:

-Reggel a suliba mikor találkozunk, hangosan és mosolyogva köszön.

-Nem mer mellém ülni, pedig van hely, inkább egy sorral feljebb, a közelembe. (egyetem, előadóterem)

-A szemem sarkából szoktam látni, hogy felém néz, közbe a haját simítja, de mikor felé nézek elfordul.

-Mintha ideges lenne mikor hozzám szól, meg beszélünk. Mintha valami fontos dolog múlna azon, hogy mit meg hogy mond, nem akarja elszúrni. Mintha állásinterjun lenne :).


Még igazából nem sokat dumáltunk. 19 éves vagyok, és ő is kb ennyi lehet. Ő nem egy szépségkirálynő, de nekem tetszik attól, meg jól öltözik, ad magára és szerintem aranyos kiscsaj. :) Én jól nézek ki amúgy, magas vagyok, adok magamra, nem nagyképűség. Gondolom az nem lenne jó, ha odamennék hozzá, köszönnék neki és megmondanám, hogy "aranyos csaj lehetsz, miért érdemes megismerni téged? " mert tapasztalatlannak meg önbizalomhiányosnak néz ki.



2012. szept. 17. 17:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem tetszel neki, és odamehetnél hozzá. De a helyedben inkább csak olyasmit mondanék, hogy aranyos csajnak tűnik, és hogy szeretnéd megismerni. Ha félénk csaj, úgysem mondja el, hogy miért érdemes őt megismerni, tudd meg te magad.
2012. szept. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer ülj az utcsó sorba legfelülre és nézd meg mi lesz!
2012. szept. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kicsit magamra ismertem : )Nagy az esélye, hogy tetszel neki :) Előadáson azért ne ülj mellé. Még. Ilyen jeleket adok kb. én is. Meg ha jön velem szembe, rá nézek, vagyis inkább figyelem, hogy észrevesz-e, vagy rám akar-e nézni. Vagy esetleg valamelyik kisebb mozdulatát utánozom. Remélem segítettem, és sok sikert :)
2012. szept. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

:) :)

Óóó, ez olyan aranyos! :D

Szerintem jó esélyed van rá, hogy tetszel neki. Még jó, hogy idegesnek tűnik, ha beszéltek, nekem tuti a torkomban dobogna a szívem, ha hozzám szólna a srác, aki tetszik.

Viszont ilyennel biztos, hogy ne nyiss, hogy "miért lenne érdemes megismerni téged?". Ez egy önbizalomhiányos emberben rögtön azt a képzetet kelti, hogy nem vagy benne biztos, hogy "megéri" vele kezdeni, biztos vannak jobbak is nála, de azért adsz neki egy esélyt, hogy bizonyítson.

Meg ez egyébként is olyan béna kérdés, nem nagyon lehet rá mit válaszolni. Gondolj bele, te mit válaszolnál?

2012. szept. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Utolsó igazad van. Ok, hogy ideges, de én magamból kiindulva nem szoktam ideges lenni, akármilyen nőhöz megyek oda. ezért volt kérdéses. A duma pedig általában jó szokott lenni, persze csak egészséges egójú nőknél és a célja pont az, amit te írtál. :)
2012. szept. 17. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!