Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Marcus tényleg igazi jós?

Marcus tényleg igazi jós?

Figyelt kérdés
Nem hittem eddig a jósokban, szánalom ami a tévében megy, de Marcus tényleg őszintének tűnik és tényleg tudta, hogy mi van az idős hölggyel. Nézzétek meg a videót és csak utána írjatok. http://www.youtube.com/watch?v=elFcpcf2mO8

2012. szept. 19. 20:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
nem
2012. szept. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nem, nem igazi jós.

Egyszer már leírtam egy hasonló videónál. Nem tud semmit, egyszerűen következtet.

2012. szept. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%

Az fel sem merül benned, hogy összejátszik az idős hölggyel a hatás kedvéért.

Igazi jósok nincsenek.

2012. szept. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
58%

Igen, igazi jós.


A jósok dolga az emberek lehúzása hazugságokkal.

2012. szept. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
72%

Így van, mert ha tényleg tudna jósolni, nem mások lehúzásával és átverésével keresne pénzt, hanem lottózna.

Sokkal gyorsabban keresne vele sokkal több pénzt, de erre nem képes.

2012. szept. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 nagylzs ***** válasza:

Azt mondod:


"Nézzétek meg a videót és csak utána írjatok"


Én meg azt mondom: egy youtube videó az nem az információk hiteles forrása. A saját tapasztalásodon kívül máshogy nemigen tudsz érdemben információt szerezni ebben a témában.


Máskép föltéve a kérdést: miből gondolod hogy ez a TV műsod nem egy átverés? Az hogy Marcus minek tűnik a képernyőn, az jelenthet sokmindent. Azt is jelentheti, hogy elhiszi amit mond. Vagy az is lehet, hogy sokat gyakorolta. És még ha elhiszi amit mond, akkor sem biztos hogy igazat mond. És még ha igazat mondott éppen akkor és ott, akkor sem biztos hogy mágus, lehet hogy ráhibázott.

2012. szept. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
79%
Igazi jósok nincsenek, ez a Marcus beépített ember, meg a néni is.
2012. szept. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
50%
Marcus a reptoidok szóvivője
2012. szept. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyedül Müller Rózsa akit még elhiszem hogy tud valamit(sztem nem véletlen hogy európa legjobbja),meg még esetleg lomini.Én nem nagyon hiszek az ilyen sz@rságokban de régebben voltak igazi és jó jósok de ma már nem nagyon.
2012. szept. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Milyen már az, hogy Merlin nő, Zeusz meg egy törpe csóka szakáll és villám nélkül? Marcus szimplán köcsög...
2012. szept. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!