Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Szerintetek lehet-e hinni a...

Diablo22 kérdése:

Szerintetek lehet-e hinni a Cigánykártya jóslatában?

Figyelt kérdés
Én és egy barátnőm nemrég óta szórakozás gyanánt elkezdtünk a Cigánykártyával foglalkozni. Mondjuk nekem annyiban szerencsém van, hogy valamelyest értek az efféle jósláshoz,így sokszor kikéri a véleményemet. A helyzet az, hogy eddig mindkettőnknek kb. 80-90%-ban bevált, amit jósolt, ugyanis valóban belecsöppentünk a lapok által felsorolt helyzetekbe. Szeretnénk kikérni elsősorban a jósláshoz értő személyek valamint bárki más véleményét, hogy valóban lehet-e hinni a Cigánykártyának? Mert mi speciel elkezdtük ezek után komolyabban venni a jóslatait...

#jóslás #cigánykártyajóslás
2012. okt. 9. 13:01
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
55%
Igen, lehet hinni neki. Anyukám is űzi, nekem pl nem is mer jósolni, mert mindig beválik a dolog.
2012. okt. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
57%
Hogy ne lehetne... Rengeteg idióta hisz benne.
2012. okt. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
83%
bírom, amikor azért idióta valaki, mert Te úgy gondolod, hogy az nincs :) Attól mert még nem láttad, nem biztos, hogy nincsen! :)
2012. okt. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:
Szasza, ne is figyelj rá erre a neve "Senki" emberre... kezdetben még én sem hittem a jóslatnak ,de most már félve jósolok, mert a valóságban megélt illetve megélendő dolgokat jósolja meg...
2012. okt. 9. 13:22
 5/34 anonim ***** válasza:
na igen... anyukám éppen ezért ki is dobta az ő cigánykártyáját. majd rá pár napra kapott egyet ajándékba egy kollegájától....... éérdekes volt!!! nem menekülhet előle..
2012. okt. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 chrishu ***** válasza:
Lehet, de nem éremes mert nem válik be és a sárgaházb kötsz ki
2012. okt. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:

Szaszika, hány éves vagy, 13, ugye?

Majd felnősz és rájössz, hogy se a jóslás, se a húsvéti nyúl, se a mikulás nem létezik.

Nem kell hozzá látni semmit.

Bele kell gondolni, józan paraszti ésszel, általában ez is elég, bizonyos esetekben érdemes tudományosan is vizsgálódni, na a cigány kártya nem ez a kategória...

Érdemes néha kicsit matematikával, fizikával, kémiával foglalkozni (vagy legalább suliba nem csak melegedni bejárni) és máris jóval nyitottabb szemléletek lenne, jobban érzékelnétek, hogyan működik a világ, mi a valóság, mi nem az...

2012. okt. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
77%
Cigánynak hinni semmilyen formában nem szabad.
2012. okt. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:

"kezdetben még én sem hittem a jóslatnak ,de most már félve jósolok, mert a valóságban megélt illetve megélendő dolgokat jósolja meg..."


Akkor viszont nem értem a kérdésed. Milyen választ szeretnél hallani, ha csak egyfélét fogadsz el?

(Függetlenül attól, hogy tényleg nem szép dolog leidiótázni bárkit is.)

2012. okt. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem is igazat jósol a cigánykártya, de tudnod kell, hogy nem szabad túl sokszor jósolgatnod magadnak mert összekeverednek, vagy megbolondulnak a lapok. Pontosan már nem tudom ,hogy mondta az egyik ismerősöm aki kártyajóslással foglalkozik. De így van, úgyhogy csínján a jóslásokkal.
2012. okt. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!