Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Gyakorlott MAGYAR KÁRTYÁBÓL...

Gyakorlott MAGYAR KÁRTYÁBÓL JÓSLÓK! Lenne pár kérdésem, válaszolnátok nekem?

Figyelt kérdés

Szóval. El szeretnék kezdeni jósolgatni, csak nem tudom hogy kezdjek hozzá! Elmagyaráznátok nekem azt, hogy melyik módszer alapján jósoltok? Köszönöm előre is a válaszokat. :)


20/N



2012. dec. 17. 15:13
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja igen, és még annyi hogy leírnátok az ilyen kártya párokat? Pl.: Ha a tök ász meg a tök király egymás mellett áll akkor az halál stb?
2012. dec. 17. 15:15
 2/9 anonim ***** válasza:
2012. dec. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha a tökalsót húzod, az azt jelenti, hogy meg fogsz halni.
2012. dec. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A netben nem bízok :D De azért ment a zöld mancs és köszi :D
2012. dec. 17. 15:53
 5/9 anonim ***** válasza:
Én nem a net vagyok, hanem Csiribú Csilla :)
2012. dec. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Az első válaszolóra gondoltam, aki egy linket küldött, nem rád :)
2012. dec. 17. 16:17
 7/9 anonim ***** válasza:
A moderátorok is gonoszok :D
2012. dec. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mégis hogyan jutott eszedbe,hogy nekiállj jósolni?Engem ez mindig is érdekelt,hogy egy embert mi vesz rá arra,hogy elhiggye a saját hazugságát.Megértem én,hogy könnyen át lehet verni egy hiszékeny embert,de azt vettem észre hogy van aki már tényleg el is hiszi,hogy látja a jövőt egy pakli kártyával.


Van itt nem messze tőlünk két jós akiket dicsérnek orrba szájba.Voltam mindkettőnél,de nem azért mert hiszek ebben,hanem hogy lássam mivel verik át az embereket.Hát azt kell,hogy mondjam nagyon komolyan adják elő magukat.Elképesztő milyen magabiztosan és határozottan tudnak tippelni.


Mindkettő azzal kezdte,hogy látja a kártyákból mennyire erős és magabiztos fiatalember vagyok.A legtöbb ember már itt maga alá pisil örömében,hogy ez a kártyából látja.Na,de ki az akinek nem lehet a szívébe lopni magunkat egy kis dicsérettel? :)

Aztán folytatta,hogy párkapcsolat téren valami nagyon jó dolog fog történni velem.Ültem ott pókerarccal,majd azt mondta,hogy nemsokára nagyon szerelmes leszek egy lányba,aki ugyan annyira fog szeretni engem.

Elmosolyodtam és mondtam neki,hogy van barátnőm,akit nagyon szeretek. Elkezdett grimaszolni és azt mondta,hogy valami biztosan változni fog pozitív irányban.


Nem fogom leírni az egészet,a lényeg,hogy semmivel nem tud többet,mint egy "átlag" ember.Ha fiatal megy oda,akkor jön a párkapcsolatos szöveggel,ha idősebb,akkor a gyerekeire megy rá,ha idős ember megy oda,azt meg a nemsokára javuló egészségi állapotával fogja elkápráztatni.Eztmég megtoldja egy kis bevételnövekedéssel,mert annak mindenki örül.Ráadásul ezt mindegyik korosztálynak mondhatja...

A többi már csak a körítés.Pszichológia kell hozzá,figyelni a test apró jeleit,az ékszereket,ruhákat,határozottság,magabiztosság stb..Na meg jó vastag bőr az arcon!


Színjáték az egész úgy,ahogy van! :)

2013. jan. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Utolsónak: Köszi a válaszodat, a kérdésre válaszolhattál volna. Abban hiszek amiben akarok, és te is. Ha okoskodni akarsz, akkor okoskodj, de ne itt
2013. jan. 8. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!