Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Voltal mar josnal, tisztanlato...

Voltal mar josnal, tisztanlatonal?

Figyelt kérdés

Mit tudott megallapitani rolad a multadbol, amit nem tudhatott volna konkretan? Kesobb, az amit mondott a jovodrol, bejott?

A josok, tisztanlatok csak utmutatast tudnak adni vagy megtudnak mondnani neked olyan dolgot is, amit biztosan nem tudhattak volna?

Milyen kerdeseket tett fel neked?


2013. jan. 27. 20:20
 1/7 anonim ***** válasza:

Két ilyennel beszéltem már. (Persze ingyen mert ezért nem fizetnék)

Az egyik egész jó volt.


A másik mondott hülyeségeket.

2013. jan. 28. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ne akard tudni a jövődet...


Majd, ha valóban tudnod kell, akkor találkozol egy emberrel, aki ezt elmondja neked ingyen és bérmentve...

Aztán ezt vagy elhiszed vagy nem...

2013. jan. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Jósnőnél voltam egyszer. A múltamat úgy 90%-osan úgy mondta el, ahogy történt, anélkül, hogy egy kézfogásnál és bemutatkozásnál több lett volna.

A jövőmre nézve amiket mondott... hááát azok már nem jöttek be. :D (szerencsére...). Vagyis, ott is volt, amit eltalált(pl. milyen munkakörben lát engem dolgozni- amikor ott voltam még középsulis voltam, pályaválasztás előtt, majd tényleg olyan pályát választottam később, amit említett), de volt amit nem (szerelmi kérdések).

Később felkerestem egy jóst, amiket ő mond... fú, a hideg ráz tőle, 99%osan megmond mindent.

2013. jan. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Sz,Erik válasza:
MONDJÁTOK MÁR hány jós van a tv-ben xD Mind a jövőbe lát__:?:? TI EZT BEVESZITEK ????? LOGIKA:_?: Istenfélelem??? SEMMI?
2013. jan. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Igen. Sajnos. Többnél is.


Ezo Tv-nél, Anne Morgenston tisztánlátó médiumnál.

Azt jósolta, hogy nem fogok útvesztőbe kerülni, és h. a múltbéli rossz nem tér vissza.

Nem így történt anne! Az ellentétje történt meg.

Köszönöm anne és csókolom az ásványait és a harmadik szemét ami olyan zárva van, mint a k**** élet.

A blokkoldással sem történt csoda, ugyanúgy döntésképtelen voltam, mint előtte!

2013. febr. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%

Gyöngy tisztánérző médiummal tíz percig beszéltem az Ezo tv telefonos rendszerén az 517-es kódon (már nem dolgozik az Ezo tv-nél, na vajon miért nem?, mert borzasztó tanácsokat adott, kétellyel és bizonytalansággal tele tettem le a telefont, miután ezt mondta egy szakmatanulásra:

1. "Ez önnek karma"

utána: 2. "Nem megy vele semmire."


-->De tudjuk hogy karma=feladat

-->Akkor ez most karma vagy nem? - kérdezem én.

-->Nem tudott semmit a jósnő a tarot kártyájából kihámozni!!!!


--> Nem segített, összezavart a vén rin*yó

--> -5000 Ft

--> dönteni ezután is kellett, csak úgy összezavart, hogy csak na!

2013. febr. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Igen, voltam már jósnőnél. A múltamból mindent elmondott pontosan, pedig akkor találkoztam vele életemben először, csak a keresztnevemet kérdezte meg, hogy tudjon szólítani valahogy. Utána dőlt belőle a szó: pl.tudta, hogy hány testvérem van, tudta, hogy hanyadik gyerek vagyok a családban, tudta, hogy elváltak a szüleim, tudta, hogy van saját lakásom, tudta, hogy nem abban a városban élek, ahol találkoztunk, tudta, hogy vannak ikrek a családomban.


A jövővel kapcsolatban eddig minden bejött, amit mondott. Pl. anyukámnak lesz egy műtétje, ami szerencsére nem lesz komoly. Így is történt. Aztán mondta, hogy meg fogok ismerkedni egy férfival, akit egy nő fog nekem bemutatni egy társasági eseményen és aki sokat használja az autóját a munkája miatt. Ez is így történt. Egyedül az időpontot illetően csúszott egy kicsit, kb. 4 hónapot.


A koromból adódóan biztos minden 'jósnő' mondta volna, hogy hamarosan meg fogok ismerkedni valakivel, de honnan a fenéből tudhatta, hogy egy nő fog neki bemutatni és hogy milyen a munkája?


Nem tett fel kérdéseket, csak a keresztnevemet kérdezte meg.

2013. márc. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!