Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Jól lehúzták az este a TV-ben...

Jól lehúzták az este a TV-ben a jósokat és az ezoteristákat?

Figyelt kérdés
Marhaságként állították be.
2013. febr. 7. 09:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%

és ezen miért csodálkozol? :)

bemutatták, hogy a nagy varázslat lényege abban van, hogy a vas rozsdásodik a vízben, és ezt nevezik a nagy mágikus megtisztulásnak :)

rengeteg hasonló csalás van, észnél kell lenni, mert secperc alatt elhitetik veled mindennek az ellenkezőjét is, és a magyar ember különösen vevő a legnagyobb állatságokra is :D

2013. febr. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
97%
És szerinted nem az kérdező?
2013. febr. 7. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
90%
Mivel marhaság, nem is nagyon lehet másnak beállítani :) Nem tudom mikor fogjátok már fel, hogy nem a sötét középkorban élünk, amikor egy kis hókuszpókusszal mindent el lehetett intézni.
2013. febr. 7. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Miről beszéltek?Hol volt?Meg lehet nézni?
2013. febr. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
87%
Az aluljáróban megállított egy tenyérjós azzal,megmondja nekem a jövőmet.A szeme a szivárvány minden színében,hatalmas fekete folttal éktelenkedett.Akkor azt kérdeztem tőle:Ha tényleg jós lenne akkor megelőzhette volna legalább saját magának a bajt,hogy jól behúzzanak neki.Az Adóhivatal is felkereste a látnokokat és jól megbüntettél őket! A hiszékeny ember sok pénzt fizet a csalóknak??
2013. febr. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
84%
Sűrűbben kellene ilyen riport. Akkor talán asok ostoba nem dőlne be nekik! Gondolkodó ember nem hisz a babonákban!
2013. febr. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
56%

jaja, ez jogilag sztem egy szép nagy csalás + esettől függően még Btk. Kuruzslás § is lehet ... tehát én azt nem értem, hogy ezeket a jósokat, kineziológusokat, mindenféle hókuszpókok ellen miért nem indul eljárás a fenti bűncselekmények miatt? sőőt, eleve a Munkafelügyelet azért meg elég szépen büntethetne (és máshol meg is teszi), hogy pl. végzettség nélkül csinálnak ezt-azt, ami más tudományterület és más végzettség területe lenne, de ők is tevékenykednek benne, csak éppen jogosulatlanul (pl a kineziológus abszolút ilyen, én úgy tudom, nem létezik OKJ-s vagy egyetemi kineziológus-képzés, na ennek ellenére sokszor hajmeresztő dolgokról hallok, hogy "megtermékenyítési szeánsz" meg tudom is én, lényeg hogy erősen orvosi területbe kontárkodnak bele sokszor).

Ha tévedtem, és létezik ilyen képzés, akkor elnézést, de nem hiszem. ahogyan a többi se. ezek mind szemfényvesztések, jogi §-t nézve csalások, ennyi.

2013. febr. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
84%

6-os

tudod mi a baj? aki bedől ezeknek, az aztán hiába néz sok ilyen riportot, akkor is megeszi a sok zöldséget.


Hát a 3 diplomás mérnök apám több százezret kivágott már az ablakon valami ismeretlen végzettségű akárkinek, amiért az a lábát áztatta 10 percig egy lavorban, és meg volt győződve arról, hogy tényleg kioldotta a sok méreganyagot a szervezetéből így a lábán keresztül, csak mert fekete lett a víz :D

És hétről hétre boldogabb lett, hogy a víz egyre kevésbé fekete, gondolom, mert egyre kevesebb virágföldet tett bele az illető.


És tehát bármilyen értelmes is, ezeknek a trükköknek valamiért bedől, de sztem ott keresendő a baj forrása, hogy a hivatalos orvosi ellátásokban miután csalódik mindenki, elkezdenek ilyen mágikus hüleségek után kutakodni, mert ebben legalább van sikerélményük.

Agyrém na ... !!!!!!!!

2013. febr. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 tiburtius válasza:
Jól tették.
2013. febr. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Melyik csatornán volt, hol volt, mi volt? Linket plz
2013. febr. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!