Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Jól lehúzták az este a TV-ben...

Jól lehúzták az este a TV-ben a jósokat és az ezoteristákat?

Figyelt kérdés
Marhaságként állították be.
2013. febr. 7. 09:16
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Kedves Nyolcas!


Nem szeretnék indiszkrét lenni, de Édesapád meggyógyult?


A kérdezőnek pedig:


Amit az Ezo Tv-ban művelnek nyilvánoan, országos szinten röhej... A legnagyobb átb@szás a köbön. Mégis vannak, akik hisznek az Ezo Tv-s Merlin Homonculusnak és egyéb retkes kuruzslónak...


Véleményem szerint, mindenkiben rejlenek dolgok, de mikor napi szinten jön a kérdés ide, hogy jajj... Sátánt láttam az ágyam alatt, beszélt hozzám a konyha szekrény, , vele álmodtam pedig nem találkoztam vele még, de szeretem, akkor ezeket miért ne használná ki egy - egy találékony "mágus" "spiritiszta" és egyebek? (Nem zörög a haraszt, ha a szél nem fújja esete áll fenn... )


Sokan mondják, hogy ezek nem léteznek, mert nyilván igazuk van(részben). Az efféle kérdezők pedig, mikor tanácsként megkapják, hogy igenis nézesse meg magát egy szakemberrel a biztonság kedvéért, akkor fel vannak háborodva, hogy értelmes válaszokat kért... Hát, b@@@@szd meg...


Azt kellene felismerni, hogy vannak "gyógyító" és "látó" emberek. Mégis, egy utolsó kis faluban élő idős emberről miért nem hallunk riportot a médiában? És miért nem kér pénzt ezekért? Miért nem hajhássza a hírnevet? Miért nincs egy elb@szott beceneve melyet egy középkori mondából, vagy eposzból választott ki ?

És bizony, az az idős ember nem jósolna TAJ- számból, nem fog elcseszett hatásvadász dolgokkal élni, nem hiteget b@romságokkal, csak egészen egyszerűen felismerte a világ törvényszerűségeit, figyelt az apró történésekre...

Már, mikor meglátom, hogy ezotéria kategória, előre röhögnöm kell...

Ez nem hókusz - pókusz, hanem csupán a körülöttünk lévő világ, amiben élünk, csak sokszor az orrunk hegyéig nem vagyunk képesek látni, de már mindenki szellemet akar idézni, meg aurát látni és hasonlók...


Vajon, hányan állnak meg egy kirándulás, túra alkalmával egy erdő közepén, egy pusztában egy térmészetes közegben, ahova még nem ért oda az emberi rombolás, hallgatni és figyelni a természetet, hallgatni a "csendet" ?

Vajon, mikor valaki túl hajszolt, ami manapság nem ritka eset, hányan szakítottak arra néhány órát, hogy a GYIK-re való kérdés hajigálás helyett elmenjenek kiszellőztetni a fejüket egy sétára, akár rövidke kultúrális programra?


Itt a kulcs, a harmónia, de főképpen annak hiánya, melyet szemfüles emberek, kuruzslók stb. kihasználnak, mert az emberek egy része nem gondolkodik.


Az előttem hozzászóló is említette az Édesapja példáját. Azért kérdeztem, hogy meggyógyult-e, mert ha igen, akkor legalább ezt elérte a "varázsló", így bizonyítékot adva arra, hogy a Tudatunknak mekkora hatalma van. Ebből az következik, hogy a gyógyulás bennünk van (ugye, a jó kedv, elhatározás, hogy megfogok gyógyulni érzés), persze nyilván, ha mást nem is de motivációt kapott.



"Ne csak nézz, láss is!"

2013. febr. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Én pont nem erre a műsorra gondoltam, hanem arra, amikor a feleség minden lépten nyomon felkereste az asztrológusát és a jósát, hogy elmehetnek-e nyaralni, stb. A gyereket nem engedte iskolába, mert azt jósolták, hogy aznap baja lesz.

Nem tudom melyik csatornán ment, amatőr szereplők adják elő. Vagy az RTL, vagy a TV2, mert mindegyiken megy hasonszőrű. Amiről ti beszéltek, az egy víztisztítóval ügynökösködő csaló volt.

2013. febr. 7. 17:20
 13/15 anonim ***** válasza:

na azért ezzel a tudat-dologgal vigyázzunk, mert legaLább annyira veszélyes ezt ennyire szélsőségesen állítani, mint a tv-n keresztül a csigolyákat "helyre tenni".


én sokáig voltam rohammentőn, és azért megnéztem volna sok esetben, mit is csinált volna az illető, akinek méág úgy kb 2 sec volt, hogy nem fulladt meg pl egy allergén reakció miatt és stb stb, vagy akár a sorozatosan újraélesztettre is mondhatnánk, hogy a rák enné meg a fajtáját, hát ha lenne tudata, észhez térne és az erdőben sétálna, nagyokat levegőzve, ahelyett hogy itt élesztjük már negyedszerre.

szóval azért ... persze ebben is van rész-igazság, de ebbe az irányba se szabad teljes mértékben elmenni. ilyen alapon a gyógyszerek is feleslegesek, és mit nekem vérnyomáscsökkentő vagy vízhajtó, nem?


köszönöm kedves kérdésed egyébként, de dehogy gyógyult meg, ellenben egy jó rakat pénzt kifizetett ...

2013. febr. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

"mindenféle hókuszpókok ellen miért nem indul eljárás a fenti bűncselekmények miatt"


Az EZO TV tiszta profit az államnak is! Úgy zsákmányolnak ki embereket, hogy azok még örülnek is neki. Ennél jobb bolt nincs.

2013. febr. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Egyébként azért nem perlik be az ilyennel foglalkozókat, mert pik pakk és már is vallási kérdést tudnak csinálnak a dologból. Amit persze a törvény büntet. Más részt meg állam bácsinak jó bevétele van belőlük, mert sok hiszékeny ember fizet ezeknek és ők meg adóznak. Maximum ha az adót nem fizetik akkor indul csak ellenük eljárás. Az a baj, hogy ez ilyen ördögi kör soha nincs vége. És roham mentős barátunknak igaza van. Az elme nem fog segíteni egy anafilaxiás sokkon meg hasonlókon dolgokon.

Az emberek szemét ki kéne nyitni egy kicsit rendesebben.

Ami csak úgy működik ha beszélnek egymással az emberek és nem itt a neten pl.: a facebook-on mert azok rombolják a szociális kapcsolatokat. Láttam már idős nénikét Nokia lumia telefonon facebook-ozni és később face to face helyzetben meg lefagyni. Szerintem a gond ott van, hogy az emberek lusták gondolkodni és túl büszkék ahhoz, hogy más embertől kérjenek tanácsot (persze olyantól akinek van már tapasztalata az adott területben).

2013. febr. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!