Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Ért valaki a tenyér jósláshoz?...

Ért valaki a tenyér jósláshoz? Vagy egy furcsa jel megfejtésében?

Figyelt kérdés
Egy pár hónapja fedeztem fel hogy, egy háromszög vonás van a tenyeremben. ez nem is lenne meglepő,Csak a bibi ott van hogy,egy szemet is észre vettem a háromszög belsejében. még pupillája is van, úgy néz ki mint egy krokodil szem! Ismerem az ősi nagy spirituális tanítást egyből megismertem a jelet mindent látó szem, de nem értem miért van a tenyeremben ilyen furcsa dolog. És kellemetlen reakciót vált ki bennem, mert az Illuminátusok jelképe!És én gyűlölöm őket! Rosszat akarnak. Nem értem? remélem valaki tud segíteni ebben? De nem csak a tenyeremmel szeretnék be írni, hanem az U.F.O jelenségek kategóriába is.
2013. máj. 6. 22:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Küldenél róla egy képet?
2013. máj. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

figy. én eléggé hiszek az ilyen dolgokban. szerintem léteznek is, mert annyira egy ember sem unatkozott, hogy ilyeneket találjon ki. Az is lehet hogy erős a fantáziád, és odaképzeled, de az is lehet hogy valami kiválasztott szerűség vagy. Akkor várj. MEDITÁLJ!! (nem nagy dolgokra gondolok, csak ülj/feküdj le, és gondolj a tenyereden lévő cuccra)

Az illuminátusokról meg csak annyi, hogy ez nem az "ő" jelük. Ezt felhasználják. Ugyan úgy, mint ahogy a horogkereszt fordítva egy tibeti szimbólum, ami szeretet jelent. Így mindennek van több oldala. Ők feéhasználták (nem alaptalanul persze, mert övék a világ, és kvázi tényleg mindent látnak). Szóval ne aggódj. Rossz nem történhet veled. Ne arra koncentrálj, hogy ne történjen veled rossz, hanem hogy jó történjen, és hogy leld értelmét az egésznek.

Hirtelen ennyit tudok a rendelkezésedre bocsájtani :)

2013. máj. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! igen küldök majd egy képet róla, megpróbálom lefotózni.Sajnos nem a fantáziám képzeli oda, bár Hal jegyűek mint én is, fantáziában dús jegyűek!de a családban nekem van a legjobb látásom, és érzékelő képességem.Lehet hogy kiválasztott vagyok,De sajnos az ufo téma nem ide illő!! Mert sajnos egybe vág a tenyerem jele a földönkívüli dolgokkal is. az én lelkem nagyon öreg, de fiatal a testem sok eseményt élt meg a lelkem, nem én akartam le reinkarnálódni, Pláne egy ilyen borzalmasan teli bűn világra, ahol már a Betelgeuse könyvtár se tudja elraktározni. Lehet hogy más vagyok, de az eszem a helyén van.
2013. máj. 6. 23:34
 4/4 anonim ***** válasza:
menj el tenyérjóshoz. itt nem fogja tudni senki
2013. máj. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!