Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Mi a véleményetek vagy tapaszt...

Mi a véleményetek vagy tapasztalatok a tenyérböl joslásrol. Szerintetek igaz vagy baromság?

Figyelt kérdés

2012. szept. 11. 11:05
1 2
 1/20 Tom Benko ***** válasza:
49%
A cold reading kreatív alkalmazása, azaz magyarra fordítva átvágás.
2012. szept. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
68%
Nekem épp az a véleményem, mint bármilyen másféle jóslásról. Semmi különbség. A jósok tudják legjobban, hogy mi a valóság alapja annak amit összehordanak. De nekik is meg kell élniük valamiből.
2012. szept. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
78%

Nem baromság!

Én tudok tenyérből jósolni.

DE!

Nem azt tudom megmondani, hogy mi lesz a jövő, hanem azt, hogy milyen lelkialkat az illető, milyen személyiség, és milyen betegségei lehetnek vagy vannak.

Van, akinél semmi kirívó jegy nincs, ők általában harmonikus emberek.

A jövőt nem lehet megmondani tenyérből, vagy nem tudom...

Én nem hallottam ilyenről.

Nálunk a családban ez a tenyér megnézés általános volt, mama tanította anyának, anya meg nekünk.

De ez nem jövőbe látás, meg okkultizmus, meg ilyenek...

2012. szept. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 Tom Benko ***** válasza:
0%
@3:Aha, persze... Bizonyíts!
2012. szept. 12. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
25%
igazi baromság
2012. szept. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:
41%

Nos, tehát....A tenyér jóslás nem más mint egy emberi kitalálció azok találják ki akiknek gyenge akaratuk van és valahogy meg akarják mutatni igen is valamit érnek.

Én egy komoly vallásos ember vok. és kijelentem, hogy az embernek nincsen természetfölötti hatalma...


Nos egyenlőre ennyit írók...A jóslás nem más mint pénzbevételi forrás, amivel az embereket csapják be. Az ilyen rossz szokásról az embereket le kéne szoktatni a világban vannak ennél értelmesebb elfoglaltságok is...

2012. szept. 15. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:
45%
Én voltam tenyérjósnál,illetve nem is személyesn voltam,hanem fényképet küldtem a tenyereimről.Mind a kettőről,mert nem elég csak az egyik.Másfél oldalas elemzést küldtek,és ebben a múlt is benne volt.Mikor mi történt velem,az apámmal való konfliktus,mikor milyen műtéteim voltak,stb.A mai világban nagyon sok a csaló,de azért vannak igazi jósok is,csak nehéz megtalálni a sok csaló közt.Én úgy gondolom,aki a múltat meg tudja mondani,annak van hitele.És nem mellesleg, minden úgy történt,ahogy írta.Pedig soha életében nem látott...
2012. szept. 17. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
77%

Nekem volt jós barátnőm. Nem is akármilyen. Ebből a tevékenységből él a mai napig is. Nekem soha nem volt hajlandó jósolni, se tenyérből, se másból, akárhogy is kértem. A szakmai titkokat - amiket dédanyjától kezdve továbbadtak egymásnak - persze a világért sem árulta volna el.

Mint külső szemlélődő az alábbi receptet figyeltem meg:

Szedj ki a páciensből észrevétlenül annyi információt, amennyit csak tudsz anélkül, hogy ez különösebben feltünne neki. Legjobbak a visszajáró, állandó ügyfelek. Azoknak a legkönnyebb úgymond igazat jósolni. Az így összegyűjtött információhalmazt általánosságokkal átszőve - olyan dolgokkal, amik nagy valószínűséggel mindenkire igazak lehetnek - add elő művészien, misztikus formában a szokásos szakmai kellékek közepette, hókusz-pókuszokkal átszőve. Aki hisz a jóslatokban, annak ennél több nem is kell.

2012. szept. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 LeGrady ***** válasza:

A jelenlegi állapot elemzésére, erősebb, gyengébb tulajdonságok megismerésére biztosan alkalmas. Az íriszdiagnosztika is hasonlót csinál, bár az elfogadottabb.


Egyébként nem a vonalak nézegetésével kezdődik, a kéz alakja, az ujjak egymáshoz viszonyított hossza, dőlése, vastagsága is mind mind jelek.


Hogy a jövő megmondható-e belőle? Szerintem nem túl esélyes.

2012. szept. 18. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
Nos tehát, ennél a résznél nem akarok senkit se bántani amit mondani fogok. Mindezek amik itt elhangzottak nem más mint emberi praktikák....Ezekkel nem lehet embereket megerősíteni vagy megmenteni ezzel csak saját hülyeségeket lehet csinálni és az a legmegdöbbentőbb, hogy sokan el is hiszik itt a világban, 1001-olyan féle problémák vannak amiket nem praktikák útján kéne megoldani az tiszta időpazarlás...És még ha az ember ezt el is hinné amit állítanának neki azzal egyet ér el Istennél elárulja őt és odaát felelni fog mindenért. Aki ezt a részt nem hiszi el amit mondtam azt előbb v utóbb utoléri majd ez senki se tudja a számon-kéretést majd elkerülni bármilyen ügyességet is csinál is. "Itt a világban két fő rend van, vagy túlélni vagy pedig elbukni". Amúgy minden szabad nekünk a világban de nem minden használ és ezek az ezoterikus dolgok pont ebbe a kategóriába esnek...Még ezt finoman tudtam leírni :P
2012. szept. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!