Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Mit jelenthetnek az alábbiakba...

Diablo22 kérdése:

Mit jelenthetnek az alábbiakban felsorolt Tarot kártya lapok?

Figyelt kérdés

Csak a TAROT KÁRTYÁHOZ ÉRTŐ SZEMÉLYEK ÍRJANAK, akik nem értenek a kártyajósláshoz, kíméljenek.


Nemrég szerelmi jóslást csináltam egy olyan ismerősömre, akivel nemrég békültem ki, és mellesleg egy éve szerelmes vagyok belé, tarot kártya segítségével, mely a következő lapokat dobta:


Szerelmi jóslat


Erről van szó - Botok királynője


Belső mozgatórúgóid - Kardok ásza


A másik fél viszonyulása - Kelyhek hetes


A jóslat tanácsa - Hold


Vajon ez a négy lap mit jelenthet?



2013. máj. 8. 11:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy szeretnéd végre tisztázni, hogy mi a helyzet. A másik fél szívesen töltene veled több időt, hatást gyakorolsz rá, vonzódik hozzád. Neked kell megtenned az első lépést és vállalnod a kockázatot. :)
2013. máj. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

"Csak a TAROT KÁRTYÁHOZ ÉRTŐ SZEMÉLYEK ÍRJANAK, akik nem értenek a kártyajósláshoz, kíméljenek."


Ha ezt kiírod, 100% hogy ide jönnek.

2013. máj. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Elmondtad már neki,hogy mennyire kívánod?Te mint nagyon tüzes,erős kisugárzású,okos nő szavak nélkül is tudtára adhatod-van elég sütnivalód.Bizonyosságra van szüksége a pasinak.A bizonytalanságot le tudjátok küzdeni még jó is lehet ez a kapcsolat,használd az intuíciód,a nőiességed-erre van szükség.
2013. máj. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A hármas vagyok-azt meg kell jegyeznem:mindenkinek saját értelmezési módja van,így nem lehet pontos jóslatot adni.Ahhoz szükség van valamilyen kontaktra.
2013. máj. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
1. és 3. kommentelőnek a kérdésem: És mi van akkor, ha az a személy, akiről a jóslat szól egy 29 éves katolikus pap? Szerintetek megéri színt vallanom előtte?
2013. máj. 8. 15:02
 6/11 anonim ***** válasza:

"És mi van akkor, ha az a személy, akiről a jóslat szól egy 29 éves katolikus pap?"


B@szod, az durva... ne mondj neki semmit, ebből csak vesztesen jöhetsz ki...

2013. máj. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Utsó: De vonzódik hozzám ő is, ahogy én hozzá... akkor is bibi van???
2013. máj. 8. 15:37
 8/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nem olyan pozitív a kártyák olvasata, mint ahogy az előző hozzászólók írták!

Te egy impulzív, erős kisugárzással rendelkező nő lehetsz. Te lépsz felé, te keresed, ő viszont csak kedves veled. Akár tudatosan, akár tudattalanul, de megtéveszt. Hold: lehet, h ösztönösen vonzódik hozzád, de ez a hétköznapi életben nem fog megjelenni... Bocsi, de én így értelmezem a kártyáidat!

2013. máj. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hármas a nyolcnasnak:nem írtam,h annyira pozitív lenne,a sorok közt is kellene olvasni!Vszínű,azért nem okozott még csalódást,mert pap-van lelke is,de bizony felmerült benne,h felhajtsa a reverendáját.-és érzelmek is vannak,-nem csak a testét akarja--a pasi pedig igen zavaros...-
2013. máj. 9. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Első vagyok. A nyolcasnak is igaza lehet, így is lehet értelmezni, csak én próbálom mindig mindenben a legjobbat látni.
2013. máj. 9. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!