Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Cigánykártya. Mit jelenthetnek...

Diablo22 kérdése:

Cigánykártya. Mit jelenthetnek az alábbi lapok?

Figyelt kérdés

Aki ért a cigánykártya nyelvén kérem, csak az írjon!


Ma elővettem a cigánykártyáimat, mert van egy pap ismerősöm, akinél úgy érzem, hogy sántítanak érzései, melyeket felém mutat az utóbbi időkben. Gyanítom, hogy vonzódik hozzám. Eddig folyamatosan tartottuk a kapcsolatot, most már redukálta a telefonhívásokat, s csak néha írunk sms-t egymásnak. Az ismerősöm 32 éves, de már nem az én lakhelyemen van, mert elhelyezték egy másik településre plébánosnak. A kérdésem az volt: Érez-e többet irántam, mint barátság? Erre azok a lapok jöttek ki, melyeket a válasznál láttok.


Fő kártyalap: Lelkész


A válaszok a kérdésre: Üzenet, Szerető, Ajándék, Katonatiszt, ház és Hűség.



2013. máj. 10. 13:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, vannak gyengéd érzelmei feléd...de hűgéses az egyházához. Illetve, hogy tartani fogjátok a kapcsolatot a jövőben is.
2013. máj. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
És mondd csak, azt nem lehetne, hogy a kártyák helyett a naptárra fordítod szemed pillantását? Hátha feltűnik, hogy 2013-at írunk.
2013. máj. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
És az nem lehet, hogy elkotródsz innen, ha nem értesz a kértyavetéshez? Nagyon megtisztelnél, ha nem szólogatnál be!
2013. máj. 17. 22:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!