Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Van itt olyan, aki ért a...

Van itt olyan, aki ért a jósláshoz?

Figyelt kérdés
Nem olyan, aki csak szórakozásból talál ki dolgokat,mert unatkozik, hanem aki tényleg konyít hozzá, és hajlandó lenne segíteni!

2013. máj. 24. 15:42
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
18%

Nincs ilyen ember, aki ért hozzá.


Mindenki csak szórakozásból én pénzkeresetért talál ki dolgokat.

2013. máj. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Ebben nem értünk egyet. Vannak, akik igazán értenek hozzá, és vannak akik majmolják őket, és így próbálnak meggazdagodni, hogy hülyítik az embereket... :/
2013. máj. 24. 16:19
 3/21 anonim ***** válasza:
Azt nem írtad le,mit szeretnél.Jósoltatni?Szórakozni?
2013. máj. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Írtam, hogy olyan írjon, aki NEM szórakozásból ír nekem, hanem aki tényleg ért is hozzá. Ezek alapján szerintem egyértelmű,hogy nem poénkodni akarok. Akkor jósolok magamnak, ha csak unatkozásból kell.
2013. máj. 25. 08:51
 5/21 anonim ***** válasza:
Kérdezz!
2013. máj. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
0%

Kedves XY!


Sajnos az elozo hozzaszólónak igaza van.

Senki sem tud megjósólni semmit, kolonosen s jovot.

Kulonben ha igy lenne csak azt hallanád a hirekben:


" jósno ismét megnyerte a lottót" vagy " ismét egy jósnok nyerte meg a milliárdokat!"


A jósok mid csak sarlatánok, trukkoket használnak. Bovebben is kifejtem ha érdekel.

Ha inteligensnek mondod magad akkor nem hiszel benne.

2013. máj. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
De a jóslás során nem tud valaki dolgokat előre. Nem tudja, hogy mi lesz a nyerőszám,vagy hasonlók. Mi a helyzet például akkor azokkal, akiket mint médium, felkérnek nyomozások során, hogy segítség a nyomozók munkáját? :) Tudom, hogy vannak, akik igenis értenek hozzá, és a jóslást nem lehet így leegyszerűsíteni, és ezzel megcáfolni a létezését.
2013. máj. 28. 17:18
 8/21 A kérdező kommentje:
Akik kártyából jósolnak, például, azt látják, abból vonnak le következtetéseket, amiket a kártya mutat. Én sem értek hozzá, nyilván ez ki is derült már akkor mikor a kérdést olvastad, de hiszem, hogy nem csalás az egész.
2013. máj. 28. 17:20
 9/21 anonim ***** válasza:

Akkor miért kell idopontot kéni a jóstól ha meg akarod látogatni?

Miért nem tudja hogy menni fogsz?


Tudom hogy nem ezt akarod hallani de sajnos igy van. Csalás az egész.

2013. máj. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Jósolni vagy javasolni?Lehet,aki kártyát használ,az érti a szimbólumok jelentését,a ktya a tisztánlátás egyik eszköze.Akinél a segítségnyújtás valóban számít,valóban tud segíteni a hozzáfordulónak.A lottó ötösről:a spirituális embereknek nem a sok pénz az 1.,hanem a lelki béke,és hogy valódi segítséget tudjon nyújtani.A pénz csak 1 eszköz.Akinek ez az 1.,annak az embernek még nagyon sok tanulnivalója van az igazi értékről!!!Fogalma sincs az élet értelméről.
2013. máj. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!