Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Szerintetek lehetséges Deja-vu...

Szerintetek lehetséges Deja-vu-vel a "jövőbe látni"? (lentebb kifejtem bővebben)

Figyelt kérdés

Szóval.

Amikor elkezdődik az érzés, hogy ez már megtörtént egyszer, akkor nem arra koncentrálok, hogy észrevegyem minden apró részletét, és rácsodálkozzak: "jé, ez már megtörtén!", hanem megpróbálom felidézni, mi történt akkor amikor ez egyszer már megtörtént, ezáltal tudni fogom, mi fog történni.

Lehetséges ez?



2013. jún. 2. 23:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen.én pl így vagyok vele.amikor jön a pillanat,beugrik mi lesz.de ritkán fordul elő.akkor is kb fél perc amit látok
2013. jún. 3. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én néha úgy érzem mintha valami sorozat ismétlésében lennék,de komolyan néha szonte már előre tudom mi fog történni,nekem rohadtul idegesítő.
2013. jún. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nálam is ez van.csak nem tom megfogalmazni rendesen.de nekem tetszik hogy tudom mi történik.állmomban ez többször előfordul.úgymond "megállmodom a holnapot".ez nagyon tetszik benne:D
2013. jún. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Eleinte tetszett, jó érzés volt ..aztán rájöttem, hogy nem jó. Az első dolog amikor rájössz, hogy azt az eseményt "már megélted" és nem tudsz semmit sem tenni, hogy más történjen, hanem minden úgy fog történni. Továbbá az sem jó, amikor valami rossz eseményt sikerül előre meglátni, pont úgy ahogy történni fog (pl. valakinek halála, esetleg saját baleset stb)
2013. jún. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Hat amikor nekem ez az erzes jott, megprobaltam megvaltoztatni.

Pl. Tudtam az adott szitut, tudtam mit fogok mondani, mar nyilt a szam, de aztan befogtam:D

2013. jún. 13. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :)
2013. jún. 15. 00:25
 7/8 anonim ***** válasza:

Sokszor volt nekem is ilyen de 14-15 éves korban. Próbáltam folyamatosan abba a hitbe ringatni magam hogy csak bemesélem, de előfordult nálam is hogy tudtam mi fog történni és be is következett.

Mindezek után direkt ellent akartam tenni, hát onnantól téves képek jöttek be, olyan érzésem volt mintha valami nem stimmelne.

2013. jún. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
tudtam megváltoztatni azt aminek be kellett következnie :/
2013. jún. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!