Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Miért van az a jósoknál,...

Miért van az a jósoknál, hogyha egy nevet és egy születési dátumot (vagy a korunkat) mondjuk, akkor az egész életünket elmondják; ám ha ekkora nagy jósok, akkor miért nem tudják előre, hogy mi a nevünk, meg hogy mikor születtünk?

Figyelt kérdés

Ez a betelefonálós "Ezo" és "Asztro" műsorokra vonatkozik, és kevésbé ismert (szerencsénkre) társaikra.Kíváncsian várom az ezotériában elmélyült emberek válaszát!

Ui: Épelméjűek is írhatnak véleményt! X)


2013. júl. 21. 17:04
 1/9 anonim ***** válasza:
75%

Úgy tűnik, te is teljesen tisztában vagy vele, hogy ez az egész csak átverés, és pénzcsórás. Bár van olyan, aki el is hiszi, hogy egy jós, és gyógyító!

Ez inkább a humor kategória!;)

2013. júl. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
46%

Volt két napom a nyáron, amikor úgy leégtem(de mindenhol), hogy meg sem tudtam mozdulni.

Gondoltam belenézek egy ilyen tévés ezos baromságba, és fél óra után azt vettem észre, hogy csak 60 évnél idősebb nők telefonáltak.


Na vajon miért is?

2013. júl. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
58%
Ha a nevedet és a szül.dátumodat elmondod, akkor a számmisztika jóvoltából "nyitott könyv" leszel. Tehát nem jósolás útján működik ilyen esetekben a dolog...magyarán a nevedet sem fogja senki megjósolni a hasára ütve, sőt még a szül. dátumodat sem. ;)
2013. júl. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
szerintem egyetlen egy dolog van a földön, amiben egyetértenek az igazán ezoterikus beállítottságúak, és a teljesen szkeptikusok, az, hogy az ezo tv a 21.század leg durvább átverése, és leg pofátlanabb pénzszerzési módszere!!És remélem ezzel mindent elmondtam..
2013. júl. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

"Ha a nevedet és a szül.dátumodat elmondod, akkor a számmisztika jóvoltából "nyitott könyv" leszel."

Azok nem csinálnak mást, mint hadonászik a levegőben, de nem hiszem, hogy olyan nagy matekzsenik, hogy kapásból kiszámolják amit kell és még fejből tudják is, hogy milyen információ tartozik ahhoz az emberhez, akiről a szám szól.

2013. júl. 22. 07:59
 6/9 anonim ***** válasza:
Személyszerint én fejből 2 mp alatt kiszámolom a dátumból bárkiét. :) Azt is megmondom mikor fog férjhez menni, gyereket szülni.... Máshoz nem nagyon értek, de az ezoterikához igen. :D
2013. júl. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Villácska ***** válasza:
Az egész csak átverés, senki sem tud kiszámolni ilyen dolgokat.
2013. aug. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Semmi átverés nincs benne. Fogalmad sincs semmiről, de nyomod a süket dumát....szánalmas.
2013. aug. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Villácska ***** válasza:
Akkor miért nem válaszoltál a levelemre? :D
2013. aug. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!