Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Farkas Ibolyanal jart valaki?

Farkas Ibolyanal jart valaki?

Figyelt kérdés
2013. aug. 10. 13:05
 1/9 anonim válasza:
nem még.
2013. aug. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Igen a szomszédom nagyon finom ebédet szokott főzni.
2013. aug. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én a farkatlannál jártam.
2013. aug. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Nekem három ilyen nevű ismerősöm van, de ha kicsit bővebben kifejted, pl. hol lakik ls mivel foglalkozik, akkor lehet, tudok segíteni.
2013. aug. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én egyszer jártam, de az nem az volt.
2013. aug. 14. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Jós nőre gondolsz vagymi?
2013. aug. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen, a josnore Budapesten
2013. aug. 14. 20:31
 8/9 anonim válasza:
Nem én csak tippelt hogy mire gondolsz.
2013. aug. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, én jártam nála kétszer is. Azt javaslom, hogy legyél szkeptikus. Nemcsak vele, hanem mindenféle jóssal kapcsolatban. Sosem fogják tudni 100%ig megmondani a jövőd, vagy a jövőbeli lehetőségeid, mivel nem ismernek. De ha jó emberismerők, akkor 2 perc alatt megtudják, hogy mivel tudnak manipulálni téged. Onnantól fogva már el vagy veszve és a hatása alá kerülsz. Ibolya még a jóindulatúbb jósok közé tartozik (még), de nem sok választja el őt attól, hogy pénzéhessé váljon, mert nagyon könnyen keresi meg a kenyérré valót.( Egy konzultációért kér 7-10 ezer Ft-ot, egy meditációs program pedig 5 ezer Ft.)Nekem egyébként 40%-osan találta el a dolgokat, illetve azt "látta', hogy melyik csakrámon kéne még dolgozni.

De a jósok helyett javaslok más módszereket, ha megengeded, mert én megjártam ezekkel a jósokkal és nagyon könnyen függővé lehet válni. Tehát az önsegítő módszerek: Hellinger-terápia, agykontroll, Lifesutra, kineziológiai oldás, jóga.

Sok szerencsét és légy óvatos!!! Járj nyitott szemmel!

2013. aug. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!