Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Hogyan lehetnek a megérzéseim...

Hogyan lehetnek a megérzéseim mindig helyesek? De mindig ellentétesek, amire már rájöttem és ebből kifolyólag tényleg kivétel nélkül mindegyik beigazolódik? Van itt valaki hasonló tapasztalatokkal?

Figyelt kérdés

Apróságokra és komoly dolgokra gondolok egyaránt. Olyan 3-4 éve vettem észre, hogy úristen mekkora béna alak vagyok, akármiben reménykedek mindig ellentétesen sül el. Aztán beláttam, hogy tényleg mindig ellentétes, ezért átfordítom és most már 100%ban megtudom mondani a jövőt.

Pl.: Bedobok egy 50 és egy 10 Forintost a kalapba, ha benyúlok melyiket veszem ki? - Erre rámtör, hogy 100% hogy nem az 50est, így emiatt tudom hogy a 10est fogom, benyúlok és azt is húzom. És ezt vagy 50-60x egymás után! És ez csak egy példa, MINDENNEl így vagyok, dolgozatban is, az élet minden területén, de csak magammal kapcsolatban....

Ez jó vagy rossz?



2013. okt. 21. 22:17
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Nnna! Összejövök megint a Tamással vagy sem?:)

És mikor?

2013. okt. 23. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
"az élet minden területén, de csak magammal kapcsolatban.... "
2013. okt. 23. 19:10
 13/15 anonim ***** válasza:

Kérdező!


Beszélsz Vassyval - ha már ennyire biztos vagy magadban - vagy csak ünnepled magad, hogy milyen jó vagy?

[link]

2013. okt. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Miért ünnepelném magam? Már rákerestem és arra is, hogy mi az indigógyerek! Amit az indigógyerekekről írnak 100%ban igaz rám. Köszi a linket!
2013. okt. 23. 20:49
 15/15 anonim ***** válasza:

:D :D :D :D :D

Az "indigógyerekség", egy betegség, amiben a feltűnési viszketegségben szenvedő anyukák szenvednek, akiknek teljesen középszerű unalmas gyerekük és életük van, ezért kitalálnak valami baromságot...

2013. okt. 23. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!